Skocz do zawartości

Gdzie pod maska jest plus od akumulatora?


Artur32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukalem ale nie znalazlem.

Odnosnie plusa pod maska.

Wiem ze w innych markach takie wystepuja i nie trzeba demontowac tylnej kanapy aby podlaczyc przewody z innego auta zeby np. ruszyc jak padnie akumulator.

Pozdrawiam.

PS. Chyba ze w tym modelu z tego roku nie wystepowaly jeszcze.

E32 730 rok '91.

E32 730 LPG


KUPIĘ ŁADNE ZADBANE E38 735 LUB 740 rocznik '96;'97. PROSZĘ O KONTAKT NA PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to plus masz pod maską , po stronie kierowcy kilkanascie centymetrów od zaworów ogrzewania w stronę przodu auta, jest a przynajmniej powinien byc zakryty zaślepką na której jest wytłoczony duży czerwony znak + :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johnny wyjaśnił dokladnie, ja dodam tylko, ze jest to w okolicy skrzyneczki z bezpiecznikami.Tak jest u mnie w 750 i tak bylo w 735.

 

Pozdrawiam

Będziesz Mógł Wyprzedzać :D


Kto za młodu głupim nie był - ten na starość nie zmądrzeje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy porządny właściciel samochodu powinien mieć do niego instrukcje :evil: (poraz kolejny to powtarzam) - tam jest napisane.

Złącze jest przy gnieździe diagnostycznym, przy samej kabinie.

 

PS A tak przy okazji - wpisz sobie dane samochodu to podpisu, to nie będziesz musiał tego pisać przy każdym pytaniu ...

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za długo pisałem posta i koledzy mnie wyprzedzili :cool2:

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy porządny właściciel samochodu powinien mieć do niego instrukcje :evil: (poraz kolejny to powtarzam) - tam jest napisane.

 

Ja trochę OT, ale na temat postu Sebasta. Instrukcję obsługi mam, ale po Włosku :(, gdy odpytuje w ASO o taką samą tylko w naszym rodowitym języku, to zawsze twierdzą, że za tydzień będą mieli :mad2: :)

Także to nie taka prosta sprawa. :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz cos wiedzial ze juz jest po polsku do E32 to daj znac na pewno zakupie :D

Z tego co sie orientuje to akurat do E32 nie bylo polskiej wersji.

Obecnie, po 10 latach przerwy (!): E85 Z4 3.0i R6 M54 '03 + LPG

We wspomnieniach: E32 740i V8 M60 '93 oraz E34 520i R6 M20 '90 + LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam instukcje do 5'ek.. Co prawda do modelu 540 ale jest po polsku i poza silnikami 80% jest takie jak u mnie(750 E32). Wyjaśniona cała obsługa i wszystkie rodzaje ogrzewania, skrzyń biegów, komputery pokładowe (wyjaśnione obydwa,ten przy liczniku i przy radju)naprawde wiekszośc sie zgadza.Kosztowala w ASO ok. 54 zł.

Będziesz Mógł Wyprzedzać :D


Kto za młodu głupim nie był - ten na starość nie zmądrzeje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat aby znaleźć "+" w komorze silnika, to i w instrukcji po włosku znajdziesz ;) - bo jest to na obrazku ...

Do E32 nie było i nie ma instrukcji po polsku.

Kiedyś udostępniałem instrukcje do E32 po angielsku i do E34 po Polsku i jest o tym na forum, a reszty nie dopowiem ... ;)

Edytowane przez Sebast - BMW Klub Polska

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Ja trochę OT, ale na temat postu Sebasta. Instrukcję obsługi mam, ale po Włosku :(, gdy odpytuje w ASO o taką samą tylko w naszym rodowitym języku, to zawsze twierdzą, że za tydzień będą mieli :mad2: :)

Także to nie taka prosta sprawa. :jawdrop:

Proponuję żebyś zadzownił na Narbutta (646 64 84). Miłe panie które tam pracują potrafią dużo szybciej zorganizować cokolwiek niż ASO...

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.