Skocz do zawartości

[E60]problem z xenon skretny przedlift


piczkok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z xenonem skretnym.Odkad kupilem nie śmiało to dobrze mianowicie nie skręcal ani poziomowanie nie działało.Na kompie żadnych błędów.A przełącznik w pozycji auto swiecil Zielona kropką(nie mrugala więc też znaczyło że wszystko ok)sprawdziłem czujniki poziomowania i jeden miał ulamane ramie.wymieniłem go na sprawny i dalej nic.Lampy nie wykonują żadnego testu.Modul lm oraz alc kodowany pustym plikiem w ncs i dalej nic.Proba odpiecia modulu Ahl za schowkiem również nie powoduje bledu(dalej moge przełączyć pokrętło na auto a kropka świeci ciągłym światłem)lampy są ory xenon dynamic więc też odpada że lampy sa zamienione.po zdjęciu lamp okazało sie ze nie ma jednego modulu smc.Ale czy brak jednego takiego modulu nie powinien wyrzucić błąd na kompie oraz w postaci mrugajacej kropki na pokretle gdy włączę je w tryb auto?lampa nie powinna i tam sie poziomowac Góra/dół bez tego modulu smc?ma może ktoś swój plik lm z ncs bym mogl go porównać ze swoim czy po zakupie sprawnego modułu smc wszystko bedzie już hulac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekoduj jeszcze moduły SMC prawy i lewy.

 

Nie moge przekodowac bo brak jednego wiec i caly system skretny nie bedzie dalo sie kodowac.ale czy to nie powinno wywalic bledu na kompie i kontrolka nie powinna mrugac w położeniu auto?czy moduly smc również moga powodowac ze xenon nie poziomuje sie Góra/dół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma to działać skoro brak modułu :duh:

Czytaj ze zrozumieniem.rozumiem ze nie skreca bo nie ma modułu.Ale wtedy komp powinien zasygnalizowac blad i kropka przy pokretle swiatem auto powinna mrugac a tego u mnie nie ma.druga sprawa ze te moduły odpowiadają tylko za skręt prawo lewo(tak wyczytałem) a u mnie xenon nie poziomuje sie nawet Góra dół mimo sprawnych czujników przy wahaczach.Inpa nie pokazuje żadnego bladu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.