Skocz do zawartości

Pomocy: E60 - Sterownik przekładni active stearing


mmxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem nowa osoba na tej stronie ale jestem rowniez wielkim fanem marki BMW. Moje aktualne auto to e60 530i ( wczescniej e36 320i, e38 740i i e46 320Ci).Niestety w mojej piatce pojawil sie problem z maglownica i musialem ja wymienic a ze jest z active stearing bylo to wyzwanie zdobyc taka z piecioma czujnikami i sprawna. Niestety pojawil sie kolejny ptoblem tzn. sterownik ten pod siedzeniem ten oryginalny nie wspoldziala z nowa maglownica i potrzebny jest inny. Prosze pomozcie znalezc taki sterownik do activa. Mam numery ktore beda pasowac wygenerowane przez komputer z ASO: 32436766675, 32436766394 lub 32436764870. Aktualny numer sterownika to 32436766781. Jak ktos wie gdzie moge takie cos kupic prosze o info bo ceny aso to tragedia. Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam.

Edytowane przez mmxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kolego , kto dał taką diagnozę wymieniać sterownik ?

Myśle że to kwestia kodowania lub aktualizacji modułu .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie probowal gosc przypisac ta nowa zmieniona maglownice do mojego sterownika i mowi ze sie nie chce zesparowac z tym sterownikiem. To czlowiek ktory pracowal dlugo w ASO bmw i robi to serwisowym komputerem bmw.

Moze masz jakis pomysl co z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kolego żaden z tych sterowników nie zmieni sytuacji u Ciebie , ten który masz aktualnie i te trzy których szukasz są takie same .

https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/6766781-sterownik-akt-ukladu-kierowniczego

Masz numery tego magla którego kupiłeś ?

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.