Skocz do zawartości

e60 2005r wejście AUX audio gra cicho


red42

Rekomendowane odpowiedzi

witam od jakiegoś czasu dołożyłem sobie do swojego audio biznes wejście aux audio. wszystko zakodowałem jak opisane w forum i śmiga bardzo dobrze z tym, że gra na dużo niższym poziomie głośności niż radio czy CD. Problem ten był już poruszany, ale nikt się chyba z nim nie uporał. Pisał ktoś że ma w ustawieniach poziom głośności aux, ale ja i pewnie wielu innych tego w swoim menu nie mamy. Sprawdzałem w tym pliki MAN różne kombinacje związane z audio i aux ale nigdzie nie ma żadnego pasującego poziomu LEVEL czy VOLUME. dla przykładu znalazłem, opcję włączenia equalizera, który pojawił się w menu ale niestety nie działa, nie można regulować dostępnych w nim częstotliwości.

 

Prosiłbym jeśli to nie problem o jakąś podpowiedź jeśli ktoś problem taki miał i sobie z nim poradził, muślę że to jest do zrobienia tylko nie wiem gdzie szukać. Dla przykładu w audio w Skodzie superb, która ma wejście aux jest opcja regulacji jego poziomu głośności :) więc na bank jest to też e BMW.

 

za pomoc i wskazówki z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto porównuje CD do AUX no chyba ze nie ma pojęcia o formacie plików z muzyka. Ja miałem ccc pro L7 i urzywalem sporadycznie aux dlatego ze zazwyczaj sa to okrojone mp3 a także zależy co podpinasz czy telefon czy mp3 player. Najlepszy dźwięk jest z płyty CD orginalenej nie nagrywanej ani kopiowanej. Nie wymagaj od aux nie wiadomo czego jesli bedziesz chciał podkręcić sile sygnału aux bedą szumy i zniekształcenia.
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko się zgadza, z cd jest najlepiej. ale skoro w niektórych wersjach można regulować poziom głośności aux to i tu pewnie można to zrobić o to mi tylko chodzi. Dźwięk puszczam z samsunga Note 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym jeśli to nie problem o jakąś podpowiedź jeśli ktoś problem taki miał i sobie z nim poradził, muślę że to jest do zrobienia tylko nie wiem gdzie szukać. Dla przykładu w audio w Skodzie superb, która ma wejście aux jest opcja regulacji jego poziomu głośności :) więc na bank jest to też e BMW.

 

za pomoc i wskazówki z góry dziękuję.

 

Zrównania poziomu sygnału nie wysterujesz programowo. Przerabiałem to dość intensywnie. Aux jest cichym wejściem i koniec. Można sprzętowo to rozwiązać jak zrobiłem i opisałem tu :

 

viewtopic.php?f=92&t=260178

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.