Skocz do zawartości

[E61] Wymiana kabli (wiazki) tylnej klapy


cyberjan83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gdzie mogę kupić kable w internecie i jakie będą potrzebne do wymiany wszystkich wiązek z tylnej klapy? Kable są rożnej grubości wiec nie wiem jakie dokładnie zamówić. Może ktoś takie kable już zamawiał? bardzo prosiłbym o pomoc.

 

Pozdrawiam

 

cyberjan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A skąd jesteś?

Temat cholernie ciężki, nie każdy chce się w to bawić bo to zabawa na wiele godzin, rozkręcasz pół klapy i podsufitkę jeśli chcesz to dobrze zrobić. Znam magila od bmw w Krakowie jeśli byś potrzebował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kable z Aso można kupić takowe komplety z rynienkami z taśma itp prawa i lewą stroną cena około 400zl strona. Co do kabli ze sklepu jeśli trafisz na chinola po zimie stwardnienieja i popekaja szkoda tylko czasu. Ja osobiście w swoim aucie miałem może 3 kable przerwane wiec je polutowalem i od 2 lat spokój.
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tylko kable z Aso... jeśli trafisz na chinola po zimie stwardnienieja i popekaja szkoda tylko czasu.

 

:P własnie dlatego je wymieniamy, bo aso, a raczej bmw wcisnęły nam go wno, ktore twardnieje i pęka (jak to gó wno).

Fakt jest taki ze we większości aut 10 letnich ten problem występuje! Nie sądzę że po wymianie będziesz jeździł następne 10 lat żeby kable popekaly.

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tez tak mysle, to nie tylko problem BMW.

Sa wiwzki naprawcze w ASO chyba ze chcesz cala wiazke wymienic to musisz kupic osobno. Zapytaj sie na elektrodzie, oni beda chyba lepiej wiedziec :)

 

Ps. Hydraulicznej klapy nie masz bo schemat jest dla bez.

 

Lepiej bez filmiku?

Edytowane przez speed1211

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kable z Aso... jeśli trafisz na chinola po zimie stwardnienieja i popekaja szkoda tylko czasu.

 

:P własnie dlatego je wymieniamy, bo aso, a raczej bmw wcisnęły nam go wno, ktore twardnieje i pęka (jak to gó wno).

Fakt jest taki ze we większości aut 10 letnich ten problem występuje! Nie sądzę że po wymianie będziesz jeździł następne 10 lat żeby kable popekaly.

 

 

 

fakt jest taki, ze w większości 5 letnich bmw e61 ten problem w takiej lub innej formie występuje. po 10 latach już się ponaprawiasz kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czemu nie odpowiadacie na temat ? Ja prosiłem tylko o wymiary średnicy kabli i gdzie można takowe (dobre jakości) dostac w internecie. To wszystko! prosiłbym o wypowiedz tych ludzi którzy te kable już gdzieś zamawiali. Linki do jakiś filmików lub odpowiedzi nie na temat na prawdę nic mi nie pomagają i nie wnoszą do tematu.

 

Pozdrawiam

 

Ps W ten sposob robicie smietnik w temacie, na dwanaście odpowiedzi jest tylko jedna konkretna i na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt jest taki, ze w większości 5 letnich bmw e61 ten problem w takiej lub innej formie występuje. po 10 latach już się ponaprawiasz kilka razy.

 

To po co e61 żeby było można ponarzekać? A po 2 ja zrobiłem to raz i mam spokój, nie wymagało to wycinania kabli itp. Cyberjan zajrzyj co tam się dzieje i wymień lub polutuj co trzeba, nikt nie napisze tobie jakie kable jak widać.

 

Koniec

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Zasłużeni forumowicze
  • Zasłużeni forumowicze

Kolego, a wiesz kiedy dziala ten podgrzewacz spryskiwacza tylnej szyby i jak go wlaczyc jak go nie ma :duh:

To jest wtyczka od stopu, Kolega wyzej ma racje.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Szczalki byly do innego watku jak wymienialem dysze spryskiwacza

Ale wszystko dobrze opisales :mrgreen:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ta tasma to polaczenie do anteny AM/FM ktora jest na folji w spojlerze

 

http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/IMG_8557_zps7622ac8c.jpg

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.