Skocz do zawartości

E60 530D nie działa tempomat


Sokol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 10 miesięcy temu...
Odświeże temat mam ten sam problem odchylam wajche do przodu na wyświetlaczu HUD pojawia sie licznik z trzema kreseczkami i zero jakiejś reakcji auto samo nie jedzie nie można ustawić prędkości podłączałem pod inpe błąd 45f8 DRECHMOMENT_ANF_ACC (0xB7) pokazuje błąd aktywnego tempomatu ale oka w zderzaku brak . Podłączałem również pod dis sprawdzałem manetke wszystkie ruchy działają oprócz przycisku . Prosze o pomoc .
Maniacy BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz aktywny tempomat czy nie? Objawy wskazują na padniete oko w zderzaku dlatego jeśli nie masz aktywnego tempomatu to nic mi do głowy nie przychodzi poza modułem. Ciężki temat , bo to rzadkie ustarki i najczęściej pada oko. Tak np bylo w mojej e60 za kadencji poprzedniego właściciela.

Używane części do BMW e36 e38 e39 e46 e53 e60 e87 e90 f01 f10 f30

tel .: 731 885 885 Zapraszam :)


http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=39682621

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruje aktualizację softu silnika do oryginalnego na podstawie VIN lub wgranie obrazu z auta o tym samym wyposażeniu.

Jeśli auto jest po chipowaniu , możliwe że ktoś wgrał gotowca z innego auta.

 

Pozdrawiam Krzysiek

Doskonale znam aplikacje diagnostyczne DIS i Inpę , diesel w BMW jest prosty.

Masz awarię ,kłopoty,szukasz pomocy..forum to dobre miejsce aby znaleźć odpowiedź na swoje pytanie.

Po prostu napisz w czym kłopot, wspólnie znajdziemy rozwiązanie.


http://www.otofotki.pl/img12/obrazki/qo536_ccc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Capaz u mnie sie vin zgadza wszystkie moduły mają przypisany vin z karocy i w dalszym ciągu mam ten blad 45f8 na szybie hud pokazuje mi włączenie tempo ale nic nie reaguje na zegarkach tez powinno pokazać włączenie a nie pokazuje a wajcha działa sprawdzane dis.
Maniacy BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Odświeżam temat, w E60 530D również nie działa mi Radar tempomatu ( pojawiają sie --- i nie utrzymuje prędkości ) po wizycie u elektryka dowiedziałem się że jest błąd temperatury soczewki radaru. Czy da się to jakoś ogarnąć bez wymiany całego oka ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Witam po dosc długiej przerwie. A wiec tempomat jak nie działał tak nie działa cały czas blad 45f8 błąd aktywnego tempomatu choć go nie mam jest zwykły i nie działa nie ma osoby która mogła by rozwiązać ten problem? Dodam auto było kodowane do fabryki i nic to rownież nie dało .p89u3RVpj
Maniacy BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.