Skocz do zawartości

chip tuning bmw e60 530d


13patryk

Rekomendowane odpowiedzi

jezdze autem ale powiem CI nie wiem od czego to zalezy raz auto ma kopa jak nie wiem a nie raz jakby mniej...

 

 

To jest też wada samochodów z silnikami doładowanymi w zależności od pogody osiagi czasami są lepsze czasami gorsze , szczególnie widzi sie to latem jak jest upał auto jakby słabnie ale juz wieczorkiem albo calkiem rano jakby miało ze 20 KM wiecej taka uroda silników z turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Zapomniałeś o naszym forumowym koledze - Grzesiu z GC-S . Poszukaj na e90 w dziale chiptuningu sporo się udziela, i masa ludzi od nasu u niego robiła :cool2:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel z TTC nie jest aż tak drogi :) jedyny minus już nie ma hamowni na miejscu, jeździ teraz do Niepołomic o ile mi wiadomo.Jedno trzeba przyznać że jak on zaczynał chipować to wszyscy w Krakowie chodzili jeszcze z drabiną na truskawki :lol: Osobiście robie wszystko u Grześka w GCS-ie bo nigdy mi nic nie spaprał wręcz przeciwnie zawsze jestem mega zadowolony,bardzo dobry tuner i polecam.

Było:

e36 318i Cabrio

E61 525d

F30 318d Sportline

F36 420i M-Pakiet

Jest : G30 518d SportLine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Pieczek nie jest tak do końca.Ten cennik jest nieaktualny,zadzwoń do Daniela(Frytka) i zapytaj ile kosztuje chip do twojego auta.On tak juz ma że nie aktualizuje strony ,chyba od 10 lat :) Zmienia tylko adres siedziby na tej stronie.

Było:

e36 318i Cabrio

E61 525d

F30 318d Sportline

F36 420i M-Pakiet

Jest : G30 518d SportLine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
Rafik - to Ty Waszkownik? :D Robiłem swoje Evo w TTC i muszę przyznać że Fryt zna się na robocie jak mało kto. Dla mnie znaczące jest to że dla niego nie liczą się tylko cyferki ale to jak auto faktycznie się zbiera na ulicy. Nie wiem jak mu idzie z dieslami, podejrzewam że też nieźle , ale 4B11T ogarnia nieprzyzwoicie dobrze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam!! Od czterech lat jestem (raczej szczęśliwym) :D posiadaczem mojego bmw e60 530d 2005r 218KM.

Zaraz po zakupie byłem zmuszony usunąć dpf-a. Udałem sie do zaprzyjaźnionego warsztatu gdzie auto miało dostać nowy program. Już po pierwszym pomiarze kontrolnym na hamowni auto wykręciło 286KM i 598NM. Okazało się że najprawdopodobniej zostało podkręcone gdzieś w Germanii przez poprzedniego właściciela. Jedyny minus jaki zaobserwowałem przez te lata to fakt że pod obciążeniem w wyższym zakresie obrotów (szczególnie w upalne dni) auto dymi na czarno. :cry:..... Poza tym sprzęgło daje rade, skrzynia manual też natomiast hamulce juz nie :lol: Niestety nie mam dowodu w postci wykresu (przepadł wraz z pamięcią smartfonu). W najbliższym czasie planuję założyć większego icka i tu zwracam się z prośbą o radę jaki w rozsądnych pieniądzach i bez większych przeróbek zakupić. Następnie zrobię pomiar i wrzucę na forum specjalnie dla niedowiarków. Kończąc wpis uważam (na swoim przykładzie) ze 270KM na tą jednostkę to bezpieczna granica chyba że jej stan pozostawia wiele do życzenia. Mój przebieg to 293 tyś. ktorych jestem pewien. Pozdrawiam i więcej odwagi :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andy_64

Ja w ten sposób wrzucałem program do swojego e39. Robił go Bagor - z innego forum. Też od lat siedzi w chip tuningu. Sporo ludzi u niego robiło program i są zadowoleni - ja również. Musiałem jedynie kupić fejs do wrzucenia mapy bo jest trochę inny niż ten obsługujący INPĘ.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Polecam mimo wszystko odwiedzić hamownię albo przynajmniej przejechać się z kompem i zobaczyć jak reaguje na to turbina, bo rozumiem, że zdalnie to robiłeś?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.