Skocz do zawartości

Sterownik świec żarowych...gdzie jest?


Matias-e90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie:) mam pytanko odnośnie sterownika świec żarowych. Ostatnio mechanik mi powiedzial ze trzeba wymienic świece bo sie kontrolka zapalila. No wiec zostaly wymienione świecie 6 szt. Okazalo sie poźniej po podłączeniu kompa ze jednak jest zryty sterownik świec...;/ no wiec czeka mnie wymiana. i Teraz pytanie, gdzie on sie znajduje?jaki jest do niego dostep czy poradze sobie z tym sam...?dzieki wielkie za pomoc:)pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze żebys dodał w jakim samochodzi/silniku bo patrząc na twoj login i opis to sam niewiem :)

 

Sterownik na rysunku to A2402

dla M57 to będzie tak:

http://www.bmw-planet.com/diagrams/release/zi_images/GREO_M57TUE_0009.png

 

dla n47:

 

http://www.bmw-planet.com/diagrams/release/zi_images/GREO_N47_0011.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć w sterowniku czesto padają końcówki mocy i stad problem. Jeden kolega z forum naprawia te sterowniki, poszukaj Roger_Nysa. koszt znikomy a daje dożywotnią gwarancję. Wymienając sterownik na nowy też nie ma pewnosci, ze nie padnie po jakims czasie. Spokojnie możesz teraz wiosną latem zdemontować sterownik, wysłać do naprawy i po 2 dniach przychodzi. Auto przy tych temperaturach odpala bez problemu. Jestem po takim zabiegu.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, pisalem do Rogera juz tydzien temu na jednym i drugim forum ale zero odezwu, a nie ukrywam ze wkurza mnie ta kontorlka;/ dlatego chyba zamowie po niedzielie nowy 248zl BERU taki jak wklada bmw chyba ze sie do mnie odezwie....to wysle jemu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.