Skocz do zawartości

e60 demontaz tunelu srodkowego


pudzian30

Rekomendowane odpowiedzi

kolego ja tez chcę odkręcić tunel środkowy,na pewno są śruby w listwie ozdobnej po wyciągnięciu mieszka biegów,z boków przy wykładzinie od pasażera i kierowcy,chyba trzeba ściągnąć mieszek z hamulca ręcznego,czy gdzieś jeszcze trzeba odkręcać,tego nie wiem,gdyż sam się do tego zabieram od jakiegoś czasu,ale nigdy nie mam tego czasu,a mi głównie chodzi o wyciągniecie uchwytu na telefon,który znajduje się w schowku tego tunelu,jak wytargasz ten tunel to proszę napisz jak to zrobiłeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wyjety tunel to powiedz jak dobrales sie do tych srubek z tylu? ja odlozylem boczne listwy te z materialu z przodu po boku bylo po jednej srobce i tunel z przodu jest luzny z tylu teraz trzyma tam gdzie z tylu jest taki maly schowek po sciagnieciu gumy widac tam dwie srubki tylko co dalej? ta koncowa tapicerke przy tunelu idzie jakos sciagnac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img694.imageshack.us/img694/4573/20110331778.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img685.imageshack.us/img685/7381/20110331780.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img684.imageshack.us/img684/76/20110331781.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Listwę plastikową oklejoną materiałem, trzeba przesunać do tyłu znajdują sie dwie śrubki,nastepnie wyciągamy tylną półeczkę i tam znajdują sie też dwie śrubki :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja pamiętam, to tylna pułeczka to po prostu wnęka już w tunelu a na dole wyłożona jest guma, więc wystarczy pociągnąć tą gumkę do góry od zewnętrznej strony bo tam jest jej mocowanie (takie gumowe kołeczki) bez obawy nic sie nie urwie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tworzył nowego tematu tylko odkopię nieco tego kotleta :wink:

 

Orientuje się ktoś czy tunel od polifta (ze skózanymi obiciami) pasuje do przedlifta? mocowania itd są takie same?

 

Powiedz mi kolego ... co zostało Ci jeszcze fabrycznego sprzed liftingu w twoim E60 ?? ;) o ile coś pozostało :D

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tworzył nowego tematu tylko odkopię nieco tego kotleta :wink:

 

Orientuje się ktoś czy tunel od polifta (ze skózanymi obiciami) pasuje do przedlifta? mocowania itd są takie same?

 

Powiedz mi kolego ... co zostało Ci jeszcze fabrycznego sprzed liftingu w twoim E60 ?? ;) o ile coś pozostało :D

 

Prócz oświetlenia LCI wszystko w aucie jest przedliftowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Z tego co ja pamiętam, to tylna pułeczka to po prostu wnęka już w tunelu a na dole wyłożona jest guma, więc wystarczy pociągnąć tą gumkę do góry od zewnętrznej strony bo tam jest jej mocowanie (takie gumowe kołeczki) bez obawy nic sie nie urwie:)

 

Tez mam problem z demontazem tunelu. Doszedlem do tego momentu gdzie wyciaga sie to gume (z gumowymi koleczkami) ale plastikowy schowek nadal siedzi w srodku i blokuje dostep do 2 pozostalych srub. Jak wyciagnac ten schowek tak aby nic nie peklo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.