Skocz do zawartości

BMW e61 525d 2005r BEZPIECZNIKI


TomekGliwice

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zanim zalorzylem temat poszukałem jak tylko można ale na moje nieszczęście nie znalazłem miejsc gdzie oprócz schowka w kabinie można szukac bezpiecznikow,

u mnie w bagażniku np. nie mam bezpiecznikow a zas w schowku mam 15 bezpiecznikow co wydaje mi się smieszne na tak duże auto , pytam bo szukam przyczyny dlaczego nie otwiera mi się tylna szyba w klapie,

czytałem inne tematy tego typu lecz najpierw przed rozbieraniem chce konkretnie wiedzieć gdzie sa jeszcze bezpieczniki ! jeśli już taki temat gdzies jest a ja nie znalazłem dobrze można usunąć lecz proszę o wskazanie poprawnego tematu :) dzięki pozdrawiam z Holandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% to za sprawa uszkodzonej wiazki w klapie jej nie otwiera... w skrzynce nie pomoge..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko nie ma problemu lecz glownie chce wiedzieć bardziej gdzie sa wszystkie możliwe bezpieczniki a z reszta już sobie poradzę w razie gdyby była to awaria mechaniczna klapy zrobie foto relacje i wkleje na forum :) a tym czasem prosze dalej o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze na tym forum tylko upomina się ludzi ze nie wklejają do tego tematu co trzeba swoich temato itp. ale żeby komus odpisac pomoc to czekam tyle dni ze masakra !

 

Wiec ponawiam pytanie czy ktoś tutaj odpowie na proste pytanie ? Gdzie w modelach BMW e61 znajduja się wszystkie możliwe bezpieczniki ponieważ mam kilka defektow które chce usunąć lecz niestety mam bezpieczniki tylko w schowku i jest ich az 15 ale jak na tak duże auto to trochę mało podpowiem ze z tylu w bagażniku nie mam bezpiecznikow i rece mi opadają. I nie pytajcie mnie co mam uszkodzone tylko napiszcie gdzie sa bezpieczniki i tylko tyle chce wiedzieć z góry dziekuje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie wiem jak w e61 ale zobacz w bocznym panelu nad akumulatorem... miabym e61 to bym pomogl...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Bezpieczniki sa w bagazniku po prawej stronie za filcem, hej

 

Idz za czerwonym kablem :D

Edytowane przez speed1211

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jest problem z tym ze miałem nie jedno już BMW od e30 po X5 e53 naprawdę rozne ale to e61 mnie zaskoczylo tymi bezpiecznikami jak w tak napakowanym aucie elektronika jest tylko 15 bezpiecznikow w bagażniku jak już pisałem nie ma niestety ani z lewej ani z prawej :( mam tylko w schowku pasażera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Prawy schowek, otwierasz i tam powinna byc apteczka. Wyciagnij ja i zobaczysz czarny filz ktory trzeba odslonic. Za tym filcem sa bezpieczniki. Nie spotkalem sie jeszcze zeby ich tam nie bylo.

 

Ps. Tam powinna byc jeszcze karteczka z rozpiska bezpiecznikow wsadzona w szlic plastikowej podlogi schowka.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak tak samo jak w e60 ;) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Widze ze na tym forum tylko upomina się ludzi ze nie wklejają do tego tematu co trzeba swoich temato itp. ale żeby komus odpisac pomoc to czekam tyle dni ze masakra !

Jak sie nie chce zajzec do instrukcji obsugi to trzeba czekac na odpowiedzi pomocnych forumowiczow :D

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra chłopaki temat rozwiązany ktoś tak filc wsadzil ze musialem go niestety wyciac no nie moglem go otworzyć , teraz pytanie następne czy jest jakies awaryjne otwieranie tylnej szyby z klapy bo nie mogę zdemontować plastikowej oslony aby dojść do silniczkow od klapy :( bezpieczniki sa wszystkie oki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.