Skocz do zawartości

Problem z paleniem E39


sergiuszkrakow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!!

Prosze o porade i pomoc!!!

Mam problem z zapalenie mojej BMW 525d z 2002r w mrozny ranek/ ponizej -5/.

Swiece ma wszystkie dobre, grzeje go dobra chwile, kreci ale nie zapala.

Musze przyznac ze dopieru po kilkunastu prubach, przekrecaniu kluczyka i startowaniu , w mpomecie gdy uslysze ze sie wlaczyla pompa paliwa pod samochodem autko mi odpala. Jestem prawie na 99% przekonany ze cos blokuje doplyw energii do pompy. Zmienilem pompe na inna , ale efekt jest ten sam / w garazu aut pali na dotyk, na mrozie jest problem/

 

Moze ktos mial podobny problem, prosze o pomoc, poniewaz mechanik sugeruje mi kolejna wymiane czesci, / czujnik cisnienia paliwa / a to kolejne 700 PLN. A ja nie jestem przekonany ze to jest przyczyna.

Pozdrawiam i prosze o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za kontakt i porady.

Bylem i chcialem kupic przekaznik elektryczny do pompy, ale kazali mi podac numer a ja g nie mam.

Powiedzieli mi ze jest kilka przekaznikow, i sami nie wiedza ktory jest do pompy.

 

Moz ktos juz wymienial i wie jak on wyglada, gdzie jest i co trzeba powidziec w BMW / symbol, numr / zeby sprzedali taki jak trzeb.

 

Pozdrawim i prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limuzyna do września 2000:

http://images23.fotosik.pl/141/d46fd780fb18f381.png

 

Kombi do września 2000:

http://images32.fotosik.pl/109/08c915dbb1fdf2e8.png

 

Od września 2000:

http://images23.fotosik.pl/141/bbc9160471e6b4a6.png

 

Przekaźnik od obu pomp jest ten sam: na rysunku K96

Coat of arms of NEPAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Wielkie dzieki za fotki. Ja mam z 2002 roku tak wiec rozumiem ze to ostatnia fotka i symbol przekaznika K96. Stym ze tam sa takie same dwa przekazniki.Oba sa do pomp???

A jesli nie to od pompy pod samochodem jest ten bardziej w glebi bagaznika czy blizej lampy???

Pozdrawiam

Sergiusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg tego co znalazłem, to przekaźnik powinieneś mieć za schowkiem przed pasażerem, tak, jak zaznaczono na foto 3. Sprawdź też bezpiecznik F31 lub/i F109 (po prawej stronie pod wykładziną).

 

Właściwie to nie jesteś pewien czy to wina przekaźnika, mówisz, że w garażu zapala więc nie szukałbym w elektryce. Może to głupie pytanie, ale czy zmieniałeś filtr paliwa....?

Coat of arms of NEPAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zmienilem olej, filtr paliwa, oleju, i.t.d....wiec wszystko jest nowe.

Pare dni temu w bagazniku po prawej stronie zaobserwowalem cztery przekazniki. Dwa niebieskie i dwa czarne. Sa one takie same, identyczne, wiec je pozamienialem w parach. Od tego czasu jeszcze nie mialem problemu z zapaleniem/ co prawda sie ocieplilo i jest cieplo, ale poczekam do mrozow/

Moze ktos wie co za przekazniki pozamienialem>>>

Pozdrawiam

Sergiusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.