Skocz do zawartości

Xenon


Mruk

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić Xenony do swojej E39, poradzcie mi jakie są w miare najlepsze i najtańsze no i oczywiście z ringami :)

 

Dzięki za pomoc

Moc jest Bogiem, Prędkość Nałogiem, Drift Zabawą, a BMW Podstawą!


Ten kto wolny, nad swym losem nie płacze.

http://images40.fotosik.pl/109/a7d127f79a376034m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Panowie małe pytanko bez zakładania nowego posta chodzi o xenony

Mam lampy juz soczewnowe i z ringami oczywiscie spryskiwacze na lampy tez sa

 

pytanie czy moge kupic jakies xenony razem z przetwornicami czyli komplet, ale orginały nie wchodza w gre bo zadrogie, jedna przetwornica na allegro to kwota 200 zł bez żarnika .

Wiec jest sporo xenonów juz od 100 zł komplet chce wydac max 300 zł zeby były w miare dobre , teraz pytanie jakiej firmy kupic to po pierwsze a po drugie słyszałem ze bmw ma cos takiego ze sam sobie cos tam oblicza w kompie i ze zwykłe ksenony jesli załoze moga mrugac jak stroboskop czy to prawda ? kolega ma taka akcje akurat a moze poprostu kupił tani badziw za 100 zł co otym myslicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie oblicza tylko monitoruje spalona żarówkę. a regulacje masz{ na wahaczu dolnym po prawej stronie}ja bym wolał kupić jakieś lampy na allegro z przetwornicami te przed liftem można kupić za 600zł a nawet za400zł.

nie ma sensu się bawić w jakiś badziew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
martino i tu sie mylisz pytałem o xenony z tego względu ze jak juz pisałem niby komp je sprawdza dowiedziałem sie wiecej chodzi o to ze nie oryginalne xenony nie sa przypisane do lcm (LCM nie ma ich w obsłudze) i teraz pytanie czy sa jakies xenony zamienniki do bmw z którymi nie będzie problemu po podłączeniu i beda swiecic normalnie a nie mrugały?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki zestaw w lampie pod H7

http://cgi.ebay.co.uk/BMW-5-Series-E39-00-03-50W-H7-HID-Conversion-Kit-/220634317224?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item335ed481a8#ht_2403wt_1140

Świecą ładnie, nie mrugają no bo niby i jak (włączając światła mijania podajesz napięcie na przetwornicę zamiast na żarówkę H7 wiec nie mam pojęcia dlaczego by to miało mrugać), przetwornica ma w sobie układ dzięki któremu nie ma informacji o przepalonej żarówce (nie wiem co będzie jak się spali żarnik, ale jak mi się spaliła przetwornica to BC podało o tym info). Podejrzewam, że LCM w oryginale ma do xenonów tyle co auto regulacja wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.