Skocz do zawartości

Problem z wtyczkami siedzeń/ BMW 523i 1996r


theeqseqs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadałem dotychczas brzydką, materiałową tapicerkę, kupiłem fotele skórzane w super stanie. Jednak mam mały problem.

Otóż nie pasuje mi wtyczka, czytałem kilka postów, jednak w żadnym nie znalazłem rozwiązania, na zdjęciu nowa zółta wtyczka w fotelu, i czarna wychodząca z mojego autka.

2. Czy mogę prosić o fotkę, jedną znalazłem, ale mało na niej widzę, gdzie przymocowana jest stalowa linka i jak, ta od pasa ? : >

 

http://i.imgur.com/JxMJ3p5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakie przełożyłeś fotele(grzane, elektryczne) ? Ja jak kupowałem swoje fotele specjalnie patrzyłem aby były po 98 roku(tak jak moje auto) aby właśnie tego uniknąć problemu co ty masz. Teraz według mnie to trzeba popatrzeć za wtyczkami jakie i od czego idą przewody bo jak rozumiem do fotela teraz masz 2 przewody we wtyczce. One pewnie idą do napinacza pasów. A w fotelu pasażera dochodzi chyba jeszcze niebieski i biały do maty zajętości fotela(nie wiem czy mata jest ta sama czy inna ale zawsze można wlutować emulator czy tam diodę, albo wy programować matę zajętości ). Możesz przełożyć napinacz ze swoich foteli, bo były różnice w przed i po lifcie(we wtyczce).Albo przełożyć wtyczkę ze swoich foteli albo dokupić wtyczkę z kablami do foteli po 98roku lub ominąć wtyczki i wszystko polutować na stałe. Według mnie najprościej będzie Ci wszystko zlutować na stałe :) Co do podłączenia to aż tak się nie znam na szczegółach. Ja jedynie miałem fotele bez elektryki grzane a kupiłem z elektryką i grzaniem. W moim przypadku wystarczyły tylko dołożyć plus do każdego z foteli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie ale jakoś musisz połączyć przewody zlutuj albo podmień kostki z twojego starego fotela. A jak nie mają maty albo uszkodzoną to wy programuj mate lub wlutuj diodę albo emulator z allegro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.