Skocz do zawartości

instrukcjia obsługi komputera pokładowego e392.5tds97automat


Rober2206

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś posiada jakąś istrukcjie do bmw e39 525tds 1997rautomat powiecmy jak ustawic czas datę i te testy wiem ze test2 to testowanie zegara a pozostałe wciskam i nic się nie dzieje .Tak jak zegarek jak go nastawć?

Kombinuje ale mi nic nie wychodzi nie wiem czy przypadkiem nie jest on uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wchodziłem niby odblokowałem ale nic sie nie dzieje i jeszcze w dodatku wyświetlacz po środku nie pokazyje pełnych numerów nie widze dokładnie ze np spalił mi 7,6 na 100 tej

siódemki nie widze jak by wyświetlacz sie przepalił będe pewnie musiał go wymienić. Ciekawe co tam sie narobiło. może zresetowac to tylko jak to zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj kolego na forum masz napisane jak naprawić piksele. Dużego problemu z tym nie ma, a co najważniejsze gotóweczka zostanie w portfelu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem tak jak na filmiku i ok testy zgarów się pojawiły a kolejne testy mi nie działają wchodzę

w test 3 ,4 ,5,6,7itd zamiast pojawić się jakiś test to pojawia się on ani daty nie mogę ustawić ani czsu co robic baterie odłaczyć na godzine i sprubować jeszczę raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na filmik :D Hmm tylko nie rozumiem kolego gdzie chcesz ustawić tą datę i zegarek? U mnie jest wyświetlana wyłącznie na radiu i w radiu się ustawia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak sprawdzam tym przełącznikiem przy kierownicy jakie mam spalanie itd jest między innymi czas i data tylko czas wyświetla mi takie kreski tak jak by nie był nastawiony chyba ze w orginalnym radiu się ustawia a na głównym wyświetlaczu pokazuje a ja niestety mam zdjęty orginał a załozone inne cd .zeby odblokować obc mam podac sumę ostatnich 5cyfr numeru nadwozia i wpisac w lock?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego w teście 19 wpisujesz sumę liczb np. z dowodu. U mnie na przykład to WBADE61000BU85245 czyli 8+5+2+4+5=24 i robisz tak jak na filmiku, który podałem. Nie jest to przecież nic trudnego. Dziwi mnie, że nie możesz odblokować :shock: Wiem, że godzina i data jest w małym OBC, ale w dużym jeszcze nie widziałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kryś za podpowiedzi Udało sie OBC odblokowany odłaczyłem baterie na cały dzień właczyłem tak jak zawsze wpisałem numer wrzuciłem odrazu test 3 i uruchomił się byłem w szoku .Czemu miał taką zawiechę . A co do tej godziny i daty to przełacznikiem przy kierownicy pokazuje mi sie spalanie puzniej napis UHR---- DATUM---- czy to jest aktualna godzina i data do ustawienia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że się udało. Ale z tą godziną i datą jestem w szoku :shock: U mnie tego nie ma. Nawet w książce patrzyłem teraz i nie wyczytałem żeby był zegarek. Na małym obc owszem, ale dużym nie. U mnie po spalaniu wyświetla zasięg jaki mogę jeszcze przejechać. Godzinę i datę mam na radiu i tam się ustawia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

traz wszystko mi gra myslałem ze numer mi si nie zgadza i podaję niewłaściwą sumę.Z tym zegarkiem powalczę pużniej

A jeszczę komp.pokazuje mi -40stopni czy to wina czujnika temperatury jak on wygląda i gdzie jest zamocowany,znalazłem takie cudo jak by prostokatne ustrojstwo czarne z wtyczka i paroma przewodami i tak sobie wisi przy osłonie wiskozy od strony kierowcy?Morzę to to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto jest czujnik http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DF81&mospid=47543&btnr=65_0279&hg=65&fg=70 Znajduje się jak dobrze pamiętam między zderzakiem a nadkolem. Jak będziesz kupował czujnik to tylko oryginał bo używki mają bardzo duży zakres błędu z tego co słyszałem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.