Skocz do zawartości

[e39] Wymiana akumulatorka na baterie w kluczyku


skninght

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziala mi pilot w kluczyku od kiedy kupilem samochod, rozcielem dzisiaj kluczyk delikatnie i sprawdzilem akumulatorek, ma napiecie 2,87v. Czy przy takim napieciu powinien jeszcze dzialac czy juz nie? A druga kwestia jest taka czy po wymianie akumulatorka na baterie bedzie trzeba zakodowac kluczyc? czy imobilizer bedzie dzialal poprawnie? Dodam ze auto jest poliftowe kombi. Gdzies czytalem ze cala operacja wymieny powinna sie zamknac w 1 minucie a pozniej bedzie trzeba kodowac kluczyk, czy to chodzi o to kodowanie z wnetrza samochodu co sie robi we wlasnym zakresie czy trzeba jechac do servisu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tojest jedyny kluczyk jaki mam i jest uzywany codziennie, poprostu dzisiaj stwierdzilem ze wezme sie za wymiane baterii i tu zonk, akumulatorek na stale wmontowany. zmierzylem napiecie i wyszlo 2,87v i nie nie wiem czy jest sens wpasowywania bateryjki w miejsce akumulatorka i czy nie rozkoduje imobilajzera przez odpiecie zasilania na kluczyku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napięcie akumulatorka powinno wynosić ok 3V u ciebie jest w porządku nie wiem czy wymiana aku na baterie coś pomoże :?:

próbowałeś zakodować kluczyk :?: zobacz http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=35245

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Możliwe że da, po wszystkim musisz zakodować pilot.

Nikt ci nie powie na odległość co masz uwalone, ale jak stopniowo pilot tracił zasięg, to zazwyczaj wina bateri, i od tego się zaczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.