Skocz do zawartości

Pełne wyposażenie Bmw e39


Maciej V8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Chciałbym w tym poście wraz z waszą pomocą zebrać wszystkie możliwe informacje na temat wyposażenia w naszych samochodach,z naciskiem na te ukryte opcje które włączyć trzeba przy użyciu komputera.Chodzi mi głównie o to by obalić mity i czegoś więcej się dowiedzieć.Mile widziane byłoby również podanie jakim programem została dana funkcja włączona.Jeśli temat uznacie za lipny proszę go zamknąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz konkretnie o co kaman czy chcesz wiedziec jak mógł byc max. wyposażony ten samochód czy chcesz tylko wiedzieć jakie są w tych modelach funkcje do uruchomienia jak np.swiatła do jazdy dziennej ,aktywacja webasta itp
Octavia 1,9TDI 110KM 2002r kombi max opcja L&K sprzedam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kumpel mi mówił kiedyś o tych rzeczach,

-sygnalizacja otwarcia/zamknięcia samochodu kierunkami

-ustawienie follow me home na dowolnych światłach i na dowolny czas

-ustawienie dziennych na światłach długich

-odblokowanie webasta (grzeje w środku, nie tylko silnik)

-ustawienie wysokości tyłu nadwozia w aucie z nivo

-ryglowanie zamków drzwi poruszeniu

Ogólnie jest tego trochę, ale nie w każdym samochodzie da się wszystko włączyć, zazwyczaj im nowszy, tym więcej ukrytych bajerów :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mi mówił kiedyś o tych rzeczach,

-sygnalizacja otwarcia/zamknięcia samochodu kierunkami

-ustawienie follow me home na dowolnych światłach i na dowolny czas

-ustawienie dziennych na światłach długich

-odblokowanie webasta (grzeje w środku, nie tylko silnik)

-ustawienie wysokości tyłu nadwozia w aucie z nivo

-ryglowanie zamków drzwi poruszeniu

-odblokowanie TV -dziala podczas jazdy

"Możesz mieć każde auto, M5 i tak jest szybsze..." - Jeremy Clarkson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa bo ja mam choć co jakis czas jest informacja że jest to niebezpieczne czy cos tym stylu (oczywiście jest to z komputera u mnie po niemiecku).Ja mam podłączone dodatkowo DVD dla dzieciaków bo sama telewizja w czasie jazdy czesto sie gubi i śnieży
Octavia 1,9TDI 110KM 2002r kombi max opcja L&K sprzedam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-sygnalizacja otwarcia/zamknięcia samochodu kierunkami

-ustawienie follow me home na dowolnych światłach i na dowolny czas

-ustawienie dziennych na światłach długich

-odblokowanie webasta (grzeje w środku, nie tylko silnik)

-ustawienie wysokości tyłu nadwozia w aucie z nivo

-ryglowanie zamków drzwi poruszeniu

-ryglowanie zamków po osiągnięciu X-prędkości

-w touringu otwieranie pilotem klapy/szyby

-wyłączenie komunikatów o spalonych żarówkach

-wyłączenie maty pasażera

-selektywne otwieranie

-alarm o niewyjętym kluczu

-ustawienia pamięci dla kluczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-sygnalizacja otwarcia/zamknięcia samochodu kierunkami

-ustawienie follow me home na dowolnych światłach i na dowolny czas

-ustawienie dziennych na światłach długich

-odblokowanie webasta (grzeje w środku, nie tylko silnik)

-ustawienie wysokości tyłu nadwozia w aucie z nivo

-ryglowanie zamków drzwi poruszeniu

-ryglowanie zamków po osiągnięciu X-prędkości

-w touringu otwieranie pilotem klapy/szyby

-wyłączenie komunikatów o spalonych żarówkach

-wyłączenie maty pasażera

-selektywne otwieranie

-alarm o niewyjętym kluczu

-ustawienia pamięci dla kluczy

Jak to wszystko można uruchomić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Posługuje się inpą i mam też ncs expert i mam ochotę odblokować kilka opcji, ale nie bardzo wiem jak to zrobić, w co wejść itd. Pomoże któryś z kolegów? Z góry dzięki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje :D Już ogarnąłem lecz chciałem włączyć tą opcję follow me the home i jej u siebie nie widzę. Ciekawe od którego roku była ta opcja. Wie ktoś może? A może inaczej można to zrobić? kurde najbardziej zależało mi na tej opcji :( Z góry dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam że można jeszcze aktywować załączanie się ogrzewania tylnej szyby po przekręceniu kluczyka

zamykanie i otwieranie centralnego z sygnalizacją głosową (buczek) I/LUB świetlną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"follow me the home" można włączyć chyba dopiero w autach z modułem świateł LCM 3, w starszych podobno się nie da.

Aha. No trudno :( Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

kolego krys32 tak się zastanawiam czy w opcji "follow me the home " chodzi Tobie o czasowe włączenie świateł mijania po zgaszeniu autka? u mnie działa to w ten sposób, że jak zgaszę auto to mrugam raz długimi i zapalają się ksenony na jakieś 50 sekund więc może u Ciebie też tak to zadziała. Autko mam z lutego 2000.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

kolego krys32 tak się zastanawiam czy w opcji "follow me the home " chodzi Tobie o czasowe włączenie świateł mijania po zgaszeniu autka? u mnie działa to w ten sposób, że jak zgaszę auto to mrugam raz długimi i zapalają się ksenony na jakieś 50 sekund więc może u Ciebie też tak to zadziała. Autko mam z lutego 2000.

 

pozdrawiam

 

No właśnie o to kolego chodziło, przydałoby się po powrocie do domu na wieczór, ale widoczne mój rocznik jest za stary na takie bajery.Trudno :( Nie chcę mi się bawić w kodowanie itd. jak napisał kolega Shadow69. Przeżyje bez tego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialem napisac nie dokladnie na temat. Mianowic odnosnie wyposarzenia. Ostatnio mialem przyjemnosc przejechac sie e39 polift i co mnie zaskoczylo. Becia miala elektronicznie w pelni regulowana kierownice, ktora po wylaczeniu zaplonu odsuwala sie mozliwie najdalej od kierowcy (aby mogl latwo wysiasc) i po zapaleniu wracala do wczesniej ustawionej pozycji. Nigdy wczesniej nie widzialem ani nie spotkalem sie na forum nawet ze ktos ma taka opcje. Wiecie cos wiecej na ten temat? Bylo to montowane z fabryki opcjonalnie czy mozna sobie takie cos sprawic :) ?
W tej szarej codzienności zdarzają się rzeczy, chwile i miejsca, dla których życie nabiera koloru.........zdecydowanie pasja jest motywem przewodnim tej historii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.