Skocz do zawartości

Wielkie zmiany wnętrza światło i CarPC! (VIDEO) (VIDEO)


528i_tourer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trochę niewiele widać :(

Część z oświetleń jest dla mnie OK pod warunkiem, że można je wyłączyć. Obawiam się, że na dłuższą metę mogą oko drażnić po ciemaku...

Co do CarPC to napisz coś więcej :wink:

Tanie w utrzymaniu BMW, to BMW dobrze utrzymane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW! Cosmo disco! Choćby mnie łamali kołem to nie założę nawet 1% z tego typu gadżetów. Ale, że "questum gustum non discutantum" to nie neguję, bo jeśli Tobie się podoba - jest OK.

PZDR!

KRASNYJ BUMIER

BMW = Bus Metro Walk

Cottage terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że nikogo tym nie uraże, ale to co widzę mi się nie podoba. Może kwestia gustu (a o nim się nie dyskutuje).

Ja osobiście jestem zwolennikiem skromnych dodatków. Niewiele ponadto co fabryka oferowała. Np. mnie brakuje światełek pod nogi, ale nie założe nic innego jak lampki np. z E46 takie mi się widzą.

Aktualnie pracuję nad swoją wizją CAR-PC, która ma działać z fabryczną navi 16:9 - powoli do przodu temat idzie, ale za wcześnie aby czymkolwiek się chwalić. Narazie kompletuje podzespoły do jednostki. Wychodze z założenia, kupić coś dobrego nie wydać za dużo, ale sporo zrobić samodzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Przytoczę cytat Kuby Wojewódzkiego "bądź potempion bo to słabe było Alleluja".Myślę że więcej komentaży z mojej strony jest zbędna.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co sensownie wygląda w "dodatkowym oświetleniu" wnętrza e39 ponad to, co wydała fabryka to pomysł, na delikatne podświetlenie pod listwami ozdobnymi na boczkach, ale delikatne, żeby nie raziło po gałach. Reszta to już saturday night fever disco, którego jednak nie trawię. Ale to tylko moja opinia. Ważne, żeby Tobie się podobało.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa za ogrom włożonej pracy i brawa za pomysłowość ( a raczej jej brak). No ale cóż o guście się nie dyskutuje, skoro właścicielowi się podoba... Mi trochę brakuje rozwiązania z Audi A6 c5 - podświetlenia klamek i regulacji nawiewów, wygląda to fajnie i nie razi w oczy i jest praktyczne ( w końcu rzecz jasna wyrób fabryczny).

Jeśli chodzi o Car Pc W pełni należą się słowa uznania- sam bym chciał mieć coś takiego u siebie w autku :wink:

Edytowane przez waski87
"Możesz mieć każde auto, M5 i tak jest szybsze..." - Jeremy Clarkson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie seryjne podświetlenie jest super - delikatnie, ze smaczkiem, z klasą... to może i nie jest złe ale do limuzyny jak dla mnie nie pasuje.. Odrazu wyobrażam sobie że to mega stuningowana z zewnątrz e36 z mega spojlerem na klapie :/
Fiat 126p --> Vw polo 1.4D --> Opel Vectra B V6 --> BMW 540iA + Nissan Micra k12 --> vauxhall meriva (chwilowo) --> BMW 520d auto F11 --> BMW 545i E60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że nikogo tym nie uraże, ale to co widzę mi się nie podoba. Może kwestia gustu (a o nim się nie dyskutuje).

Ja osobiście jestem zwolennikiem skromnych dodatków. Niewiele ponadto co fabryka oferowała. Np. mnie brakuje światełek pod nogi, ale nie założe nic innego jak lampki np. z E46 takie mi się widzą.

Aktualnie pracuję nad swoją wizją CAR-PC, która ma działać z fabryczną navi 16:9 - powoli do przodu temat idzie, ale za wcześnie aby czymkolwiek się chwalić. Narazie kompletuje podzespoły do jednostki. Wychodze z założenia, kupić coś dobrego nie wydać za dużo, ale sporo zrobić samodzielnie.

 

W rzeczywistości Myślę, że oryginalny E39 jako zły piorun. Obecnie nowych aut (najlepsze marki) oferują więcej opcji pioruna. Ów kwestia komfortu zbyt.

 

CarPC jej całkowicie niezależne od nawigacji BMW / systemu radiowego. Jego niepowtarzalna sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa za ogrom włożonej pracy i brawa za pomysłowość ( a raczej jej brak). No ale cóż o guście się nie dyskutuje, skoro właścicielowi się podoba... Mi trochę brakuje rozwiązania z Audi A6 c5 - podświetlenia klamek i regulacji nawiewów, wygląda to fajnie i nie razi w oczy i jest praktyczne ( w końcu rzecz jasna wyrób fabryczny).

Jeśli chodzi o Car Pc W pełni należą się słowa uznania- sam bym chciał mieć coś takiego u siebie w autku :wink:

 

Brawa za ogrom pracy i aplauz :D :) geniusz :lol: :modlitwa: :) :idea: .

 

Yeah! Masz rację! Wiele prac związanych, zbyt wiele godzin starając się osiągnąć jak najlepsze wygląd OEM. Myślę, że zrobiłem to :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi!

To jest mój E39 touring z wnętrza modów światła i CarPC.

 

 

wszystkie komentarze są mile widziane!

Dzięki!

 

Tak się zapytam :D czy może cyganem jestes.

 

 

Tak, na pewno! Pozwala wypić coś w moim barze, w bagażniku

 

http://img600.imageshack.us/img600/2309/mytrunk.jpg

 

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Edytowane przez 528i_tourer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako żem ze wsi to mam tak :

http://i52.tinypic.com/21jy4rb.jpg

http://i52.tinypic.com/2v0ok0z.jpg

w czasie jazdy świecą tylko klamki

reszta tylko z oświetleniem wnętrza

 

W rzeczywistości wygląda jak wieś. I dont like kolorów. Oni dont połączyć. To światło tylne siedzenia wyglądają jak stół! :roll:

 

Czy masz więcej światła w środku? Czy chcesz zobaczyć. :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki i na moment miał niezły ubaw! :lol: :lol: :lol:

 

W rzeczywistości pioruna nie jest jeszcze gotowe i CarPC jej tylko na początku.

 

Wykorzystanie niektórych włączników światła byłaby opcja, co oznacza o wygląd OEM również, co nie jest takie proste.

 

W rzeczywistości myślę, że E39 jest brak oświetlenie, w porównaniu do E38, który ma kilka ciekawych funkcji, które lubię i nie lubię też.

 

oświetlenie nie jest zbyt jaśniejszy jak może to wyglądać na wideo, ale trzeba by zobaczyć na własne oczy wygrał.

 

Nie musisz być zazdrosna o moje oświetlenie ... :mrgreen: :cool2:

Edytowane przez 528i_tourer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałbym się zapytać kolegi 528i_tourer czy tworzy swoje posty za pomocą jakiegoś translatora internetowego :?: Przecież tego nie idzie przeczytać. Oczy odpadają i ma się wrażenie, jakby się siedziało w buszu i gadało z jakimś Kalim...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.