Skocz do zawartości

Podpowiedzcie czy u mnie jest samopoziomowanie po opisie.?


schabo78

Rekomendowane odpowiedzi

po włączeniu swiateł pozycyjnych soczewki swiateł mijania podnoszą się i lekko opadają-czy to znaczy że mam samopoziomowanie?

Auto rocznik 2000r z września,lampy na pewno po lifcie albo wsadzone jakies inne ale bardzo ładne..(kierunek biały,soczewka swiateł mijania,długie odkryty odbłysnik a cała lampa okuta przezroczystym plastikiem z przodu.

Sorry za niefachowy opis ale jak nie zrozumiecie to wkleję zdjęcia niebawem.

Dzięki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Masz tzw "parkujące reflektory"czyli po wyłączeniu świateł opadają na dół,po włączeniu wracają do normalnych ustawień.Nie wiem na pewno ale chyba każda E39 to ma proszę nie mylic z samopoziomowaniem.Samopoziomowanie jest wtedy gdy reflektory same regulują swoją pozycję np po obciążeniu auta.Samopoziomowanie mają reflektory z oryginalnymi światłami xenon(fabrycznie).Czy masz kolego na desce koło zegarów pokrętło do ręcznej regulacji reflektorów?Jeżeli tak to nie masz samopoziomowania.A co do lamp to podejrzewam po opisie że masz zamiennik Depo nie wyglądają jak ori ale brzydkie nie są(moje zdanie) mam takie wymieniłem bo ori pourywały się w środku i światła latały wszędzie gdzie się dało.
ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze pytanko jedno-planuję wrzucić xenony do tych lamp 4300k takie za max 400zł,czy np kontrolka przepalonych żarówek nie będzie pokazywała błędu,czy ktoś z Was ma to w swojej E39??

Dodam że we wcześniejszym aucie Xedosie miałem takie xenony 4300k przez 2 lata i byłem bardzo zadowolony,działały bez zarzutu a i policja się nie czepiała bo to jeszcze białe światło.

Wiem że najlepsze były by oryginalne no ale na razie puki co mogę kupić tylko takie XENONY HID..

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Kolego poczytaj temat"Po włączeniu świateł zegar wyłącza sie lub ma drgawki"tam trochę pisze o HID.Prawda jest taka że E39 nie trawi obcej i lichej elektroniki.Jeżeli założysz badziew to więcej jak pewne że będą ci się dziac cuda,to powód dla których ja wróciłem do żarówek H7.Są przetwornice które niwelują błędy komputera,teoretycznie nie powinno się nic wyświetlac z praktyką bywa różnie.O odbiorze radiowym nie wspomne bo radio zachowywało się jak bez anteny,a o CB to musiałem zapomniec.Zaleta taka że jak jeździsz po nocy to lepiej widac i to jedyna zaleta,jak chcesz to leżą u mnie w szafce w takiej ładnej walizeczce :D ,podkreślę "leżą".Kolega w tym poście który podałem ci wyżej poleca serię "prestige" ale nie za tą cenę co Ty chcesz,pisał że sam ma ileś czasu i jest ok.Jak będę bardziej na kasie to może się skuszę,chociaż boję się że będe miał w szafce dwa zestawy :evil: .Przestałem kombinowac narazie bo HID to temat "wygrał przegrał"Jest jak jest żarówka światła są i zero problemów.
ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo po VIN wychodzi mi że mam xenony a pomimo tego mam ręczną regulację i co wy na to?? ponadto auta w 99r posiadały xenony w standardzie :) opis ze strony BMW 1999r XENON HEADLIGHTS STANDARD!!!!! może chodziło tu o dopasienie auta przed liftowego coby znależli się nabywcy jeszcze co nie zmienia fakty RĘCZNEJ regulacji świateł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niama orginalnych xenonów z ręczną regulacją i napewno nie w standaardzie w tamtych latach

xenony zawsze z automatyczną regulacją zasięgu świateł i ze spryskiwaczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.