Skocz do zawartości

Rozbite 540i. Gdzie naprawic?


marcinsts

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mojej wymarzonej 540 szukalem prawie rok. Kupilem ją pod koniec czerwca tego roku jednak nie bylo mi dane dlugo sie nią nacieszyc. Wczoraj wjechala we mnie rozpedzona astra (wina astry). Auto kupilem naprawde w bardzo dobrym stanie byla bardzo zadbana i sprawowala sie swietnie.

Chcialbym zeby powrocila do dawnego stanu i stad moje pytanie gdzie ją najlepiej naprawic?

Czy znacie jakies dobre warsztaty w Warszawie lub okolicach zajmujacych sie naprawa BMW?

 

Auto wyglada teraz tak wiec jest troche przy nim roboty :

http://img825.imageshack.us/img825/5105/20100916003.jpg

http://img718.imageshack.us/img718/8606/20100916.jpg

 

 

Chcialbym aby w miare mozliwosci wszystko bylo na orginalnych czesciach.

Nie chcialbym byc takze "wydymany" przez ubezpieczyciela wiec jesli przechodziliscie przez podobne rzeczy i znacie jakies prawa albo znacie jakies dobre porady dotyczace tego to piszcie.

 

Z gory dzieki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak chcesz na oryginalnych częściach to raczej naprawa przekroczy wartość auta i będzie szkoda całkowita. Ponadto jeżeli byś chciał w serwisie ASO to już napewno. Jak kierowca astry był ubezpieczony w link4 luba jakimś podobnym dziadostwie to może być ciężko, jednakże życzę, aby się sprawa zakończyła powodzeniem. Jednakże musze przyznać, że po takim wypadku ja bym już do tego auta nie wsiadał, z takim silnikiem pewnie lubisz polatać grubo ponad 200, ja lubie :) Przy takich prędkościach to nie ma miejsca na pomyłki. Jeżeli na dokładnych oględzinach wyjdzie, że podłużnice się odkształciły to koniec. Ponadto z doświadczenia moich znajomych, auta po wypadkach zawsze sprawiają problemy.
pozdrawiam Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.