Skocz do zawartości

centralny zamek


arti-foka

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem posiadaczem e39 98rok od początku nie działają mi lusterka (sterowanie i podgrzewanie ) a z tym zamykanie przednich drzwi kierowcy jak i pasażera (zarówno kluczykiem jak i pilotem w tym kluczyku ) tylne drzwi i bagażnik bez problemu, podłączyłem go do kompa i nic nie pokazało zero błędów :?: :( nie wiem w co mam zainwestować (panel sterowania w drzwiach kierowcy :?: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że bezpieczniki odpowiednie już sprawdzone...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jesli nie jak kolega napisal - bezpieczniki, to panel sterowania. Dodatkowo, nie pamietam jak wyglada to w drzwiach kierowcy, ale u pasazera masz czarna puszke (chyba sterownik), ktora steruje lusterkami, zamkiem i szyba w danych drzwiach. Ale do sprawdzenia tego musisz zdjac tapicerke, takze najpierw sprawdz panel sterowania - mozna go latwo i delikatnie wydlubac.

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

juz znalazlem ten modul wymienilem go na drugi ale dalej niedziala opuszczanie szyb od kierowcy i niezamyka ani nieotwiera zamka od kierowcy co to morze byc .Czekam na fachową odpowiedz

a i jeszcze jedno niedziala sterowanie lusterkiem od pasarzera

czy sa bezpieczniki odpowiadające za to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem jak koledzy, mianowicie ktoregos pięknego dnia przestało mi działac sterowanie szyb w panelu od kierowcy (w innych drzwiach wszystko działa jak nalerzy), dodatkowo przestało działać sterowanie lewego lusera (prawe działa) oraz centralny zamek nie zamka drzwi kierowcy. Wiem, ze zdania na ten temat sa podzielone, jedni mowia o module inni o panelu sterowania. Może ktos mial podobny problem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

"jrek" jeżeli chodzi o bezpieczniki to ryglowanie drzwi i szyby są na tych samych bezpiecznikach czyli 6 27 29 sprawdź może to będzie tylko taki problemik. bezpieczniki w schowku pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.