Skocz do zawartości

523i 1997 klocki


Kamil Jasinski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem poprzedni wlasciciel buni wymienil klocki hamulcowe i kurcze piszcza slyszalem ze jest pasta przeciw piszczeniu klockow?

no wlasnie jak tanie chinskie to piszcza sam kiedys kupilem w tutejszej biltemie i po tygodniu wyrzucilem tak piszczaly ze wszyscy przystawali,takie klocki prawie wogole sie niewycieraja ,ale i tak mysle,ze musza drzec tarcze,ja kupuje w rozsadnychch cenach nieorginaly,niemialem problemow omijam tylko ten sklep ,niewiem czy sa sklepy tej sieci w polsce ,ale ogolnie te chinskie wyroby sa wszedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ATE to podobno firma sie zje.... , niby jakas polska firma robi dla ate i kosztuja duzo a nic niewarte, od zawsze do bemek a mialem ich juz pare wstawialem ferrodo i zawsze byly rewelka, ale to tylko moja indywidualna opinia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginały dostępne poza ASO to:

przód - Jurid 573002J-AS (OE QUALITY)

tył - Textar 2169103 (T4071)

Textara nie polecam, lepiej na tył założyć również Juridy 571936J.

 

Dlaczego nie polecasz Textara? Ja na początku się ich bawiałem bo nie znałem zbytnio tej firmy - wymienione miałem z przodu, przejechałem na nich już około 30 tys. i nie mogę ani jednego słowa złego o nich powiedziec - nie piszczą, nie pylą jakoś bardzo mocno (raczej tak jak inne klocki) i dośc powoli się zużywają. Na tył co prawda kupiłem ATE ale tylko dlatego, że akurat gośc nie miał textarów na stanie a zależało mi na czasie (z ATE również jest zadowolony)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginały dostępne poza ASO to:

przód - Jurid 573002J-AS (OE QUALITY)

tył - Textar 2169103 (T4071)

Textara nie polecam, lepiej na tył założyć również Juridy 571936J.

 

Dlaczego nie polecasz Textara? Ja na początku się ich bawiałem bo nie znałem zbytnio tej firmy - wymienione miałem z przodu, przejechałem na nich już około 30 tys. i nie mogę ani jednego słowa złego o nich powiedziec - nie piszczą, nie pylą jakoś bardzo mocno (raczej tak jak inne klocki) i dośc powoli się zużywają. Na tył co prawda kupiłem ATE ale tylko dlatego, że akurat gośc nie miał textarów na stanie a zależało mi na czasie (z ATE również jest zadowolony)

Pzdr.

Nie polecam textara, ponieważ kilka lat wstecz do poprzedniej buni (E34) założyłem na tył nowe tarcze ATE i klocki Textar. Nie dość, że piszczały to na dodatek tarcza zużywała się szybciej niż klocki. Po założeniu na tą samą tarczę klocków ATE, problem zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej chwili mam z tyłu założone nowe tarcze - Boscha (ponoć to jest tak faktycznie Textar wykupiony przez Boscha) + klocki ATE. Z przodu zaś mam jeszcze oryginalne tarcze (wymieniane były jeszcze w serwisie w Niemczech) + nowe klocki Textar założone około lutego. Jak będę teraz wymieniał z przodu razem z tarczami to z ciekawości looknę co za tarcze tam były założone.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.