Skocz do zawartości

E39 540iA 1998 Na sprzedaz.


mcmt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Wiem wiem, ze to nie ta sekcja :8) Prosze jednak o cierpliwosc moderatorow, poniewaz duzo ludzi w tym wlasnie dziale wyrazilo chec zakupu 540. A 540iA, ktore prezentuje to jest taki rodzynek co oddaje sie tylko w dobre rece :!:

 

Podaje linka do aukcji allegro mojego kumpla. Ten samochod... To 540iA jest idealne. Kolega kupil go w Berlinie tydzien po tym jak ja kupilem swoje 540iA w Monachium (byl pod wrazeniem co jest calkowicie zrozumiale :wink: ). Tymi dwoma slicznymi i idealnymi autami jezdzilismy na malej wyspie, na ktorej wtedy mieszkalismy i przez nastepne 2 lata (stad male przebiegi, za ktore recze glowa :!: dodatkowa dokumentacja w postaci czesto robionych fotek i filmikow). Jego auto zrobilo w polsce tylko z 20kkm. Obydwa auta byly zawsze zadbane, wszystkie drobne usterki zalatwiane byly tylko w ASO.

 

http://www.allegro.pl/item748321185_bmw_540_ia_e39_shadow_line.html

 

Tak jak mojej zdazyla sie awaria zwiazana z wiskoza, tak w tym przypadku nie przytrafilo sie koledze nic. Dodam jeszcze, ze foty NIE SA RETUSZOWANE ona NA PRAWDE tak wyglada :!: Jest dostepna do ogladania we Wrzesni aczkolwiek kolega czesto odwiedza Poznan.

 

Jedna z wielu fotek zrobiony im razem:

http://tomaszewicz.com.pl/bmw540/IMAGE_038.jpg

Edytowane przez mcmt

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Sluchajcie, pierwszy wlasciciel bodajze byl wlochem, auto jezdzilo we wloszech. Kolega dorwal je w Berlinie. Recze swoja reputacja :P :wink: , ze tu nie ma zadnej sciemy. Kolega sie ustatkowal, ma dziecko w drodze i uznal, ze chce przejsc na diesla, takze jesli myslisz ar_w o tym powaznie, to kontaktuj sie z nim :!:

#1: cena - nie wiem, dla mnie okaz bezcenny :P , skontaktuj sie z nim, on odpowie.

Goraco polecam to autko, bo znam je jak wlasne. Chcialbym, aby trafilo w rece kogos z tego forum, kto zna i dba.

BMW Schnellservice

Mechanik

Elektronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.