Skocz do zawartości

Regeneracja Turbo???


MAŁY

Rekomendowane odpowiedzi

Regeneracja takiej to koszt ok. 500zł przynajmniej w Gdańsku.

 

a nie wiesz gdzie w gdańsku regenerują turbiny?

Pytałem sie w kilku warsztatach i kierowali mnie do Myszkiera z Kolbud.Sam sie zastanawiam czy oddac do tego gościa bo słyszałem też złą opinie tylko ze to była naprawa wysyłkowa.Dzisiaj bede w okolicy to moze zajade i sie zapytam jak to wyglada dokładnie.Z tego co wiem koszt regenaracji to od 500zł do 1200zł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Regeneracja takiej to koszt ok. 500zł przynajmniej w Gdańsku.

 

a nie wiesz gdzie w gdańsku regenerują turbiny?

 

Jasne że wiem w Kolbudach na ulicy Wojska Polskiego zakład prowadzi Tadeusz Myszkier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Regeneracja takiej to koszt ok. 500zł przynajmniej w Gdańsku.

 

a nie wiesz gdzie w gdańsku regenerują turbiny?

Pytałem sie w kilku warsztatach i kierowali mnie do Myszkiera z Kolbud.Sam sie zastanawiam czy oddac do tego gościa bo słyszałem też złą opinie tylko ze to była naprawa wysyłkowa.Dzisiaj bede w okolicy to moze zajade i sie zapytam jak to wyglada dokładnie.Z tego co wiem koszt regenaracji to od 500zł do 1200zł.

Pozdrawiam

\

 

Weź usługę z wymontowaniem i zamontowanie sprawdzisz od razu.W sumie to mogę za niego ręczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od tego co wolisz i od funduszy. Ja wolalbym regenerowac. Wydaje mi sie to pewniejsze od zakupu uzywki, ktora niewiadomo ile i gdzie lezy. Podostaja sie syfy i zatrze sie w ciagu kilku dni. A tak masz jakas gwarancje

 

Regeneracja albo zakup nowej w ASO :duh: napewno odpada zakup uzywanej bo to stata forsy czasu i nerwów.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja regenerowałem i już latam troche czasu jak narazie chodzi bardzo ładnie

Regenerowałem we Wrocku firma http://www.turbojulita.pl/ poczytałem trochę o niej w necie

a poza tym z tych wszystkich firm do których dzwoniłem to w tej firmie mieli od ręki cena 1100zł bruto rok gwarancji

KUPIĘ przednie krótkie nadkole do E39 Mpakiet.Dziękuje za każde info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem regenerację pomimo że już prawie kupowałem nową.

Niestety wysyłałem do regeneracji i zostałem delikatnie naciągnięty.

Po diagnozie telefonicznej miły Pan stwierdził że koszt w moim przypadku to tylko 600zł (zakres cenowy w zależności od uszkodzenia to 600-900zł). Zdecydowałem się i wysłałem. Po 2 dniach miły Pan dzwoni i oznajmia że jednak po rozebraniu okazało się że regeneracja będzie kosztować 900zł. Zgodziłem się (w końcu i tak taniej niż nowa). Kolejnego dnia znów telefon i Pan oznajmia, że właśnie testują moja turbinę po regeneracji i okazało się że moduł elektroniczny jest uszkodzony. Koszt owego to kolejne 900zł. Wyjścia nie miałem bo nie decydując się na wymianę modułu zapewne by mi zwrócono zepsuty (a jestem pewien że był sprawny).

Impreza regeneracji + wysyłki kosztowała mnie ponad 1900zł.

Mimo to polecam regenerację ale miejcie na uwadze powyższe decydując się na wysyłkę.

Lepiej załatwiać sprawę bezpośrednio w warsztacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Regenerowałem też u Myszkiera. Koleś zna się na rzeczy. Dzisiaj zostawia tam auto mój dobry znajomy...fakt nie BMW ale koleś jest mocny w temacie turbin nie tylko tych naszych. Mi polecił swojego speca od kompa żeby stwierdzić co jest w temacie niesprawności turbiny. Sprawdził mi gruntownie i bardzo to było na czasie bo odkrył co rozwala mi wirnik w turbinie. Generalnie polecam tym którzy są z okolic Gdańska, bo gość robi dobrą diagnostykę i od lat para się w temacie.

Pozdrawiam.

Memento Mori :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
generwalnie nie ma sensu regenerowac, gdyz nigdy nie bedzie to samo jak nowka... lepsza regnerowana niz uzywka z niewiadomoego pochodzenia i ktora tak sobie lezy 1rok, badz wiecej... Jesli chodzi o regeneracje to 2 lata gwarancji daje fima MAXIMUS w Rudzie Slaskiej, koszt regeneracji 900zl. Nowe turbiny to koszt od 3500zl do 4500zl, w ASO BMW 5500zl ^^

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ajbl

Jesli chodzi o regeneracje to 2 lata gwarancji daje fima MAXIMUS w Rudzie Slaskiej, koszt regeneracji 900zl.

 

ta firemka to przekret - przerabialem z nimi sprawe i skonczylo sie prokuratorem - na szczescie kaske oddali - na calej operacji i tak bylem pare tysiaczkow w plecy.

 

odradzam to oszusci!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajbl

Jesli chodzi o regeneracje to 2 lata gwarancji daje fima MAXIMUS w Rudzie Slaskiej, koszt regeneracji 900zl.

 

ta firemka to przekret - przerabialem z nimi sprawe i skonczylo sie prokuratorem - na szczescie kaske oddali - na calej operacji i tak bylem pare tysiaczkow w plecy.

 

odradzam to oszusci!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

adrzejdg

możesz napisać czemu ta firma maximus z rudy to przekręt?tak sie składa że też tam robiłem regenerację turbiny w czerwcu i jak na razie nie mam problemów.nie było też problemów z dostarczeniem a wysyłali mi tą turbinę za granice.

 

oby dmuchawa ci dlugo latala!!

ja przerabialem z oszustami wtryski - czlowiek pazerny to chce kupic dwa razy taniej i wpada w sidla oszustow :mrgreen:

 

ta firemka jest znana chyba w kazdym porzadnym warsztacie na slasku zajmujacym sie wtryskami CR i opinia na jej temat jest bardzo zla. co do wtryskow regenerowanych to udaje im sie jeden na cztery, ktory popracuje przez pierwsze 1000km. co do wtryskow nowych orginalnych to okazuja sie chinskimi podrobkami - dostajesz je bez opakowania, a znaki firmowe na wtryskach sa nieudolnie podrobione zapewne przez male chinskie dzieci. jak zanioslem je do serwisu to mechanicy zaczeli tarzac sie ze smiechu, a konsultant z powazna miną chcial je wypozyczyc wraz z faktura od tej firemki i podjechac do prokuratury. :cool2:

sadze, ze po tym incydencie juz nie sprzedaja nowych orginalnych wtryskow CR :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam jestem nowym użytkownikiem tego forum mam też negatywną opinie na temat motomaximusa regenerowałem wtryski okazało się że niedość że ściemniają jeśli chodzi o regeneracje to do tego pracują tam same debile szew to wogule wieśniak źle to robią a po reklamacji mówią że wtrysk i tak jest dobry ale wyszarpałem od nich kasę z powrotem i mam ich gdzieś .Teraz najbardziej denerwuje mnie to że mam wtrysk i chce go zregenerować ale nie wiem gdzie się opłaca to robić i czy warto może lepiej kupić używkę będę wdzięczny za pomoc pozdrawiam!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja regenerowałem ponad półtora roku temu i jak dotąd jeździ mi się świetnie. Regenerowałem...bo kiedy w lutym 2008 rozpadła mi się turbina pod Częstochową, to zostawiłem w Częstochowie auto i kazałem zamontować 'używkę' która sprowadzą. Jednak po powrocie do Gdańska (jechało jak szybki 126p) okazało się, że zamontowana turbina była do niczego. Porozrywany wirnik i zatarte , żle zamontowane łopatki. Oddałem turbinę do regeneracji na znajomy warsztat specjalizujący się w regeneracji turbin w Kolbudach pod Gdańskiem (Myszkier) i jak dotąd śmigam bez problemów (przejechałem ok 70 000km) ...więc myślę, że można regenerować. Koszt samej regeneracji ok 800zł dodatkowo zapłaciłem za demontaż i montaż na zaprzyjaźnionym warsztacie (tam robili mi diagnostykę komputerową..bo nie myślałem, że powodem 'zamulenia' auta jest właśnie nowo zamontowana turbina).

Pozdrawiam

Memento Mori :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wazne chyba kto regeneruje, ja zakupilem regenerowana gdzies na slasku (wysylka) dostalem 3 miechy gwarancji, po 4 miechach juz miala duzy luz i za mna bylo siwo, zakupilem nowa bo nerwow mi braklo, co prawda nie bylo to bmw tylko audi ale duzo osob odradzalo mi regenerowanie chyba, ze w serwisie bo oni podobno odsylaja te turba i wymieniaja duzo wiecej czesci niz wiekszosc magikow jednak koszt jest duzo wiekszy, bardzo mozliwe z tego co sie tu czyta, ze niektorzy potrafia to dobrze zrobic jednak ja mialem niemile doswiadczenia z regeneracja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam wszystkich ja w swojej e46 regenerowałem turbo jakieś 1,5 roku temu gdy padło mi turbo na amen (wszyscy w warsztatach śpiewali conajmniej 1600zł w górę) , po regeneracji już przejechałem ok ponad 30tys km i cały czas mi bardzo dobrze śmiga autko , także wydaje mi się że nie ma nic złego w regeneracji zwłaszcza że dostałem z powrotem zregenerowaną turbinkę z wymienionym całym środkiem (jak nowa) za 1000zł 1/3 ceny nowej albo i lepiej.Także polecam regeneracje bo z używaną to nie wiadomo a nowa za droga. Ja regenerowałem w pruszkowie pod warszawą i wydaje mi się że jak na ceny warszawskie to barrrdzo tanio , dają roczną gwarancję , nie mam przy sobie teraz numeru ale wiem ,że jest taki młody koleszka w pruszkowie co może nawet podjechać pod umowiony adres jeśli nie ma jak do niego dojechać właśnie u niego regenerowałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A czy możecie polecić jakis warsztata regenerujący Turbiny w Kujawsko-Pomorskim ?? bo jednak Lepiej jest podjechac samemu i zeby przy mnie zregenerował ;)

BMW - (B)undi (M)ogą (W)szystko

____________________________________

http://images28.fotosik.pl/149/a02ba562ebf79f25.png


http://www.bmw-wloclawek.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.