Skocz do zawartości

Odnowa tapicerki w E34.


zibiolot

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę googluję, obdzwoniłem kilku tapicerów w moim mieście i każdy może zrobić skórzaną, a welurową (taką mam i chcę mieć) to tylko jeśli dostarczę materiał. Macie jakieś namiary, gdzie taką można kupić, szara standardowa. Wymiana fotela raczej odpada bo mam podgrzewany.

 

Jeszcze pytanie o ogrzewanie, jak się nagrzeje silnik leci tylko gorące powietrze, suwaki działają, ale pokrętłami nie można zmniejszyć temperatury. Co częściej pada elektrozawór, pokrętła, czy jeszcze coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie dasz rady kupic weluru to ja polecał bym alcantare,material duzo lepiej wyglada i jest latwiejszy w utrzymaniu ,dobierzesz kolor ,wez tez pod uwage boczki na drzwiach i bedzie gitarra,a metr bierzacy kupisz juz na allegro od 17 zl ale ja polecał bym drozszy po 23zl ,niektore firmy wysylaja nawet probki materialu
iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000zl to raczej dosc sporo(takie jest moje zdanie )co do ilosci materialu na wszystko to nie wiem ale mysle ze z 10-15m to chyba wystarczy

takm czy inaczej przymierzam sie zrobic to samo u siebie .tyle ze myslalem zeby spytac u krawcowej ile by wziela za pozszywanie gotowych wykrojow ,i samemu sobie ponaciagac ,wyjdzie o niebo taniej...ale jak bys robil ,zrobil i juz mial rozeznanie to napisz wrzuć fotki i takie tam:)

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo i nie dużo. Zależy jak na to patrzeć bo niby, wydać 1000zł to dużo, ale być tapicerem i ślęczeć nad tym tydzień to wcale nie tak dużo,a druga sprawa ile trafi mu się takich robót w miesiącu,może z jedna? :wink:

http://www.autocentrum.pl/gfx/awc/petrolicons/1999768810_1.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej poszukać używanych foteli w dobrym stanie. Jeżeli chcesz zostawić swoje podgrzewane to przełożysz z kupionych tapicerkę.

Może być problem z kupieniem fotela kierowcy, ale tapicerka z fotela pasażera jest identyczna, możesz kupić dwa fotele pasażera i przełożyć tapicerkę na swoje.

Będzie taniej i efekt pewny. Tapicer nie wiadomo jak to zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bym sie sklanial do poszukania uzywanych, ew. fotel kierowcy mozna naprawic bo 1400 zl to troche sporo

 

ja ostatnio kupilem od kolegi komplet kremowej skory z e32, wszystko w elektryce za 500 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mam wyświechtane tylko siedzisko fotela pasażera i jeśli, jak pisze milas, można przełożyć tylko tapicerkę to pewnie tak zrobię (na razie :wink: ). Skóry już nie chcę.

Jeszcze chcę zapytać o dołożenie podłokietników, można do każdego fotela, czy musi być dedykowany?

I następne pytanie o lampki oświetlenia kabiny, chciałbym wymienić na nowsze z przodu i z tyłu (z jupiterkami). Wystarczy podmienić, rozmiar i wtyczki te same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.