Skocz do zawartości

535i Jak otworzyć awaryjnie maskę?


dresta30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Furka stała tydzień i padł mi akumlator.Na domiar złego zaryglowałem dzwi na dwa razy tzn.z blokadą antywłamaniową i sposób z podniesioną klamką nic tu nie pomoże.Nie chce podłacząć sie pod lampke podświetlenia bagażnika bo jeszcze coś walnie.W związku z tym moje pytanie jak otworzyć tą nieszczęsną maskę.Jest tam plus więc podłączyłbym drugi aku i go otworzył.Wiem że było wiele razy ale niedokładnie.Jak ktoś otwierał to proszę o pomoc.Dzięki

dresta30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!! ja miałem podobny przypał z otwarciem samochodu, padł mi akumulator i kaput :? Z lampka próbowałem w bagażniku i nic, ale rozebrałem wygłuszenie tylnej klapy i podpiąłem się pod kostkę od silniczka zamku bagażnika z centralki i drzwi mi się otworzyły:) Spróbuj w ten sposób :cool2:

B-okiem M-ożna W-chodzić


Moja bawarka:

http://polskajazda.pl/Samochody/BMW/5/41749

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na moje zdjęcie:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e0daf4fb0b2a1bfd.html Włóż między zamkniętą maskę a grill w okolicy cienki śrubokręt i postaraj się ten plastikowy element pchnąć w stronę lewą samochodu (przeciwnie jak pokazałem na zdjęciu - tu próbuję odepchnąć go aby zamek się zamknął) Wiesz o co chodzi. Możesz przyświecić sobie czymś i może się uda. Pozwodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie zagadki.Jak zaryglujesz dzwi na ''dwa razy'' kluczykiem nie otworzysz ich nawet z podniesioną klamką.Maski nie umiałem otworzyć bo mam uszczelkę i nie widać zamka trzymającego linkę.Zresztą pewnie bym ułamał zamek bo jest z plastiku i tak byłaby kiszka.Kupiłem nawet drut :lol: .Worek na narty i jestem w środku ale psycha mi siadła po godzinie.Zeby dostać sie do rączki od machy :duh: .Wcześniej próbowałem podłaczyć akumlator z drugiego autka pod żarówke od bagażnika ale też nic.Po paru godzinach latania w okół samochodu(sąsiedzi mieli pewnie niezła bekę do Bmki z drutem :lol: ) podłaczyłem sie jeszcze raz drugim akumlatorem pod lamkę oświetlenia bagażnika.Cały bajer polega na tym że trzeba poczekać ok 5min a z prąd dojdzie gdzieś tam.Furka się otwiera a ja wreszcie w spokoju mogę wypić browarek.Na przyszłość jak zostawiacie niunie na dłużej nie ryglujcie jej na dwa razy ja to już wiem.Dzięki wszystkim za pomoc.
dresta30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.