Skocz do zawartości

Demontaz radia a zakodowanie


Figurant

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, odłączenie akumulatora spowoduje zablokowanie kodowanego radia – trzeba potem wpisać 4-cyfrowy kod.

Cywilizowanym zwyczajem jest przekazywanie kodu kolejnym posiadaczom auta (np. mała karta radia z kodem włożona w instrukcję samochodu, w dokumenty, schowek, itp.). Jeżeli tego nie masz, to pozostaje jakiś specjalista od takich spraw.

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Przyłączam się do pytania - czy ktoś wie jak można rozkodować radio (nie znając pinu) albo zna magika jakiegoś z Warszawy lub okolic, który by to potrafił zrobić? W ostateczności może ktoś miałby do sprzedania takie radio (fabrycznie montowany philips)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozkodowywałem radio w Ząbkach, ale nie pamiętam już adresu. Warsztat był niedaleko stadionu, więc pozostaje poszukanie w necie i zerknięcie na mapę celem potwierdzenia lokalizacji... Podobno gościu ma sporą wiedzę na temat elektroniki samochodowej, chociaż w moim przypadku wgrał po prostu soft, który krąży po internecie i zajęło mu to sporo czasu, więc poszedł trochę na łatwiznę. Mimo wszystko działa, więc narzekać jakoś strasznie nie mogę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.