Skocz do zawartości

Eksploatacja E92 2.0i (koszta)


PiotrGT

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem już chyba wszystko to co już jest na forum na temat silnika N43 związku z tym chciałbym utworzyć wątek dla posiadaczy BMW E92 2007+ (N43 z mocą 170km). Chciałbym kupić to auto w dobrym stanie (więcej na ten temat tutaj: viewtopic.php?f=70&t=242291&p=2000526#p2000526) związku z tym chciałbym przeprowadzić wstępną kontrolę i myślę że dobrym sposobem będzie sprawdzenie co zostało już naprawione/wymienione wdanym aucie.

 

Dlatego fajnie by było gdyby wszyscy posiadacze E92 2.0 170km razem się zebrali i napisali co zostało zrobione np. do (chyba że uważacie że trzeba zastosować inny podział KM):

50 tys km

100 tys km

150 tys km

i 200tys km

 

Zauważyłem również że najważniejszą rzeczą jest zrobienie upgrade oprogramowania komputera/system na 2011. (to koszt 500PLN)?

 

Pytanie czy trzeba jeszcze zrobić przy okazji (lub dla świętego spokoju):

Cewki

Świece

NOX

no i wypalić syf w katalizatorze jazdą w trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz temat o N43 - viewtopic.php?f=70&t=266918, z najsłabszymi punktami tego auta.

Myślę, że nie ma co tego powielać ;)

Nie wiązałbym ściśle różnych usterek z przebiegiem. Każdy inaczej użytkuje auto, leje inne paliwo czy olej.

I fabryka też wypuszcza z czasem części mniej/bardziej wadliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten wątek. Ogólnie nie wiem co myśleć bo bardzo mi się podoba wygląd E92 i chciałem kupić któryś z modeli za rozsądną cenę.

Ogólnie mam pomijać rocznik 2009... i z tego co wiem to pierwsze roczniki też wypadałoby usunąć też z listy poszukiwanych (tak jak w przypadku każdej marki)

Czyli interesuje nas 2008 i 2010-2012?

Ile może mnie to auto kosztować w przeciągu 3 lat? Chce kupić taki co ma "niby" 100tys km? Np:

http://otomoto.pl/bmw-320-e90-automat-bi-xenon-f-vat-23-C35004835.html

http://otomoto.pl/bmw-320-e90-bezwypadkowy-salon-pl-serwisowany-C35324828.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.