Skocz do zawartości

e90 Chiptuning gdzie najlepiej


snieciorz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wiem ze podobne tematy istnieją lecz nigdzie nie ma nic konkretnego nie ma.

 

Gdzie w Warszawie najlepiej zrobić program w e90 320d?

 

Najbardziej zależy mi na wypowiedziach ludzi którzy cos u siebie robili i moga cos doradzić.

*****************


Sprzedam e90 320d 163km , wiecej info na PW


http://files.tinypic.pl/i/00648/l0zon5mzpefi_t.jpg


*****************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam TC, do łodzi można podjechać a cena i podejście do klientanajlepsza.

Robiłem u niego E91

Kreator to Vtech wiec wgrywa softy robione przez centralę która nie widziała auta i jego stanu.

Robiłem u nich mondeo i koksu od dołu dołozyli tyle że głowa obijała o zagłówek - nie polecam.

Masters - robiłem u niego c-max.

Fachowiec może i konkretny ale podejście do klienta fatalne.

Przez telefon obiecanki:diagnostyki, kilka korekt,kilka hamowań.

A na miejscu :Hamowanie, 15 minut korekty, hamowanie i wyjazd.Całość roboty z słuchawką przy uchu.

Na moje pytanie czy można wyrównać wykres odpowiedź:nie i zjazd z rolek bo czekało audi c6.

Po zapytaniu o fakturę odpowiedź tak ale cena ustalona +VAT i podatek.

Sprzedawczyni w GS-u za komuny zachowywała się przyjaźniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Warszawie najlepiej zrobić program w e90 320d?

 

R-Performace

Polecam. Rzetelnie i bez naciąganej lipy, bez gruszek na wierzbie. Najpierw jest diagnostyka, potem mod.

Tez polecam. Robiłem dwa auta.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tez byłem u masters i polecam.

 

 

Tez robiles 320d - na ile Ci zrobili?

 

jaka cena?

 

19xKM 39xNM już nie pamiętam dokładnie, chciałem słabszy program ze względu na automat, wykres wrzuciłem w odpowiednim topicu na forum więc można poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem w tuneforce i też polecić mogę - finansowo bardzo przystępnie, diagnostyka, odczucia z jazdy bdb - mod bez żadnego kopania w plery, fajnie płynnie, pali tyle samo, z DPFem zero problemów, hamownia obciążeniowa MAHA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze tuneforce to nie warszawa.

 

Ja polecam albo Masters albo r-performace

 

jak już ktoś piasł wyżej Masters to hurtownik i r-performace podobnie, idealnie jeżli można zaraz po modzie wyjechać na drogę w celu sprawdzenia wrażeń z jazdy i następnie ewentualnie dostosować do oczekiwań, sama kreska o wszystim jeszcze nie mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze tuneforce to nie warszawa.

 

Ja polecam albo Masters albo r-performace

 

jak już ktoś piasł wyżej Masters to hurtownik i r-performace podobnie, idealnie jeżli można zaraz po modzie wyjechać na drogę w celu sprawdzenia wrażeń z jazdy i następnie ewentualnie dostosować do oczekiwań, sama kreska o wszystim jeszcze nie mówi.

Nie wiem, co rozumiesz pod pojęciem hurtownik, ale Rogal dłubał w mojej mapie i na bieżąco korygował wskazania, a to już nie hurt w moim pojęciu.

-------------------

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Jeśli szukasz kogoś kto zrobi Ci to tak jak pismo nakazuje to lepiej jedź do TC-Performance do Łodzi. Robiłem u nich swoje e46 2.0d 150KM wyszło 177KM. Podejście do klienta SUPER, mają obciążeniówke, strojenie, kilka pomiarów i korekt diagnostyka przed i po modzie, i wszystko było robione na moich oczach. Zrobiłem już autem ponad 20 tys i zero problemów. Ostatnio mój kolega robił u nich a4 b8 2012 i jest mega zadowolony. Ogólnie w Łodzi ceny są niższe niż w Warszawie wiec opłaca się wydać 100zł na paliwko bo tak się zwraca z nawiązką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
I akurat jedyny post jaki napisales to reklama...

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz kogoś kto zrobi Ci to tak jak pismo nakazuje to lepiej jedź do TC-Performance do Łodzi. Robiłem u nich swoje e46 2.0d 150KM wyszło 177KM. Podejście do klienta SUPER, mają obciążeniówke, strojenie, kilka pomiarów i korekt diagnostyka przed i po modzie, i wszystko było robione na moich oczach. Zrobiłem już autem ponad 20 tys i zero problemów. Ostatnio mój kolega robił u nich a4 b8 2012 i jest mega zadowolony. Ogólnie w Łodzi ceny są niższe niż w Warszawie wiec opłaca się wydać 100zł na paliwko bo tak się zwraca z nawiązką.

 

 

Wiec jaki koszt??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, tak bo nie jestem aktywnym forumowiczem ale czytam dużo forum i robiłem akurat u nich chiptuning więc warto polecić kogoś dobrego tak jak np lakiernika, mało jest osób żyjących swoją profesją i chciałem się odwdzięczyć zwykła pozytywną opinią. Btw. zajmujesz się zakodowywaniem? Mój ojciec kupił sobie E60 530i i ma przełożona nawigacje i coś nie działa u mechanika dowiedział się że trzeba to jakoś zakodować w przyszłym miesiącu będzie we Wrocławiu u rodziny więc możnabyłoby to jakoś zrobić jeśli da radę. Napisz na PW co i jak. Pozdrawiam BMWRIDER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja płaciłem za E46 800zł ceny były gdzieś tu na forum podane w jakimś wątku. Nie wiem może się coś zmieniło ale trzeba zadzwonić najlepiej. Poleciłem też mojemu koledze robił tam 120D 177KM i chyba 1000zł a jak dzwoniłem do kreatora mocy to chcieli za moje auto 1200zł a byłem jeszcze na Mineralnej bo mieszkam niedaleko to usłyszałem 1500zł. Tak więc moim zdaniem opłaca się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 5 lat później...

Ostatnio trafiłem na świetnego specjalistę do tuningu BMW w Łańcucie - firma Boost Factory, ale robi również inne marki. Robiłem swoją E60 530D i efekt jest fenomenalny. Ceny ok. Całkiem fajne portfolio prac, można sprawdzić na https://boostfactory.pl/kontakt/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.