Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czynnik ludzki to proste wytlumaczenie bardzo czesto w polsce naduzywane, ja tu widze raczej reke urzednikow placonych z procy. a masz takie rozwiazane na jakiego urzednika cie stac.Jest 1000 prostych sposobow na uszczelnienie systemow bez zwiekszania kosztow. Pierwszy to kazac policji spisywanie licznika przy kazdej kontroli (mandat, dokumentow, stanu trzezwosci) a ta niewiadomo kiedy sie trafi. Algorythm ktory wykrywa anomalie przebiegow (bo to ta sama baza) to kwestia kilku godzin i szybko masz liste podejrzanych stacji diagnostycznych gdzie kierowac kontrole. Jak zamkniesz 100 stacji za jednym razem to reszta dwa razy sie zastanowi. Ale tych prostych i nic nie kosztujace panstwo sposobow sa setki. Oprocz daty waznosci ubezpieczenia OC, kazac firma ubezpieczeniowa wpisywac stan licznika na poczatku kazdego okresu ich rola sobie poradzic ze swoimi pracownikami, dla aut objetych pelnym rozliczeniem VAT, nakazac elektroniczna deklaracje kilometrowki, oprocz lepszej kontroli skarbowej masz nastepne narzedzie kontroli, i to tylko kilka prostych przkladow.

 

Tylko ze same spoleczenstwo ma z tym problem bo tutaj jak patrzysz na ogloszenia ktore tutaj rozpatrujemy to wiekszosc to 8 letnie dizle z niemiec z przebiegiem 150 tys km za 30 tys zl bo kazdy wierzy w zlota rybke a jak sprzedaje to jest w pozycji odwrotnej bo sie spotyka ze swoim doinwestowanym samochodem ale 350 tysiakami na przeciwko niemieckich perelek ze licznikiem na 150 tys km. a ze dobry zwyczaj zaczyna sie od siebie to ilu tutaj ma wpisany swoj kilometraz (uaktualniany co pol roku) w swoim poscie o swoim samochodzie. Mieszcza sie na palcach jednej reki.

 

Ludzie mysla dodatkowo ze handlarz idiota jak sprzedaje BMW to nie sprawdza histori w ASO za 10 zyla i nie robi zeby kilometraz wygladal wiarygodnie a czesto historia w ASO konczy sie po dwoch trzech latach bo jak myslicie ze na zachodzie wszyscy jezdza wydawac fortune do ASO po gwarancji albo wymieniaja auto co 2 lata to skad sie biora sieci Midas, norauto, feu vert, speedy... My mamy wyobrazenie o niemcu ktory zarabia krocie bo jest inzynierem i co mu tam wydac 100% wiecej na wymiane oleju w ASO i jedyni ktorzy kombinuja, chca cie okrasc i oszczedzaja to turcy... :lol: No bo wiadomo, niemcy to porzadni ludzie.... :mrgreen:

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podałeś żadnych wytycznych, najmniej tracą na wartości zadbane i dobrze wyposażone (szczególnie mocne silniki) egzemplarze, zakładając że dziś znalazłeś 2.0d w cenie 32 tyś to za dwa lata będzie kosztowała w okolicach 24-26 tyś, oczywiście ma na to wpływ wiele czynników

 

Racja, interesowałby mnie silnik 2.5 benzynówka (jak narazie) rocznik 2005, 2006 niczego więcej się nie spodziewam. Więcej szczegółów nie jestem w stanie podać.

 

Albo prościej: czy za 2 lata będzie możliwe kupno takiej bmw w cenie do 20k? Oczywiście w miare godnym stanie.

 

 

nie kupisz w takiej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podałeś żadnych wytycznych, najmniej tracą na wartości zadbane i dobrze wyposażone (szczególnie mocne silniki) egzemplarze, zakładając że dziś znalazłeś 2.0d w cenie 32 tyś to za dwa lata będzie kosztowała w okolicach 24-26 tyś, oczywiście ma na to wpływ wiele czynników

 

Racja, interesowałby mnie silnik 2.5 benzynówka (jak narazie) rocznik 2005, 2006 niczego więcej się nie spodziewam. Więcej szczegółów nie jestem w stanie podać.

 

Albo prościej: czy za 2 lata będzie możliwe kupno takiej bmw w cenie do 20k? Oczywiście w miare godnym stanie.

 

 

nie kupisz w takiej cenie

 

A 25k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygladaja ceny E90 325i z 2006 GOLEJ (klima manual, radio buisness i to tyle) z manualem i napedem na tyl z prawdziwym przebiegiem okolo 170 tys km we francji :

http://i.imgur.com/Zw0Knik.png. Normalnie samochod sie sprzedaje jakies 5 do 7% powyzej. Zadbany doinwestowany egzemplarz moze byc warty nawet 15% wiecej.

 

Czyli za dwa lata ten golas z przebiegie 210 tys km od drugiego wlasciciela bedzie mwarty mniej wiecej 8800/9000 tys euros i mowimy to o zupelnym golasie ktorego nikt tu nie kupi ale serwisowany nalezycie. I to sa ceny rynkowe we francji a nie jakies wyliczenia ubezpieczyciela. czyli po naszej akcyzie, marzy handlarza...

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załatw Vin i porządne zdjęcia bo na tych to g. widać, wg mnie jest kolorowa - ale to może być wina słabego aparatu i światła - te zdjęcia wnętrza to jakaś kpina

To moje auto, nie jest kolorowe. Zdjecia sa z d*upy bo ogloszenie jest z d*upy. Innych zdjec nie mam a auto zabrala mi chwilowo zona. Jesli bedzie ktos zainteresowany to bedzie dzwonil. Vin zgadza sie z wyposazeniem, ale jak zwykle znafcy wroza ze zdjec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ktos zna ta strone a propos sprawdzania histori danego BMW ?

 

http://www.bmw-check.com/

 

 

To moja strona. Udostępniam informacje zawarte w Centralnej bazie BMW + dodatkowo ze źródeł zewnętrznych (czyli wszystkie informacje jakie uzyskasz kupując raport w autodna, vin info, automo itp).

 

Jeśli masz wątpliwości to poprzez menu główne wejdź na aukcje allegro i zobacz opinie ludzi - mam dziesiątki pozytywnych komentarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos zna ta strone a propos sprawdzania histori danego BMW ?

 

http://www.bmw-check.com/

 

 

To moja strona. Udostępniam informacje zawarte w Centralnej bazie BMW + dodatkowo ze źródeł zewnętrznych (czyli wszystkie informacje jakie uzyskasz kupując raport w autodna, vin info, automo itp).

 

Jeśli masz wątpliwości to poprzez menu główne wejdź na aukcje allegro i zobacz opinie ludzi - mam dziesiątki pozytywnych komentarzy

 

zrobimy test live to lepsze niz opinie :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos zna ta strone a propos sprawdzania histori danego BMW ?

 

http://www.bmw-check.com/

 

 

To moja strona. Udostępniam informacje zawarte w Centralnej bazie BMW + dodatkowo ze źródeł zewnętrznych (czyli wszystkie informacje jakie uzyskasz kupując raport w autodna, vin info, automo itp).

 

Jeśli masz wątpliwości to poprzez menu główne wejdź na aukcje allegro i zobacz opinie ludzi - mam dziesiątki pozytywnych komentarzy

 

zrobimy test live to lepsze niz opinie :)

 

Ja polecam w 100% :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Piękna sztuka. Ten silnik i wyposażenie.... tylko właśnie, czy nie za drogo jak na przedlift'a. Z drugiej strony jeśli jest zadbany i wszystko w nim OK to z takim wyposażeniem i silnikiem też chyba bym taniej nie sprzedawał :) Trzeba też pamiętać o tym, że sprzedający wystawia FV - więc niektórzy mogą sobie odliczyć 11,5% lub 23%. Jeśli jest z polskiego salonu i jeszcze może pierwszy właściciel to kolejne zalety.

Jeśli jesteś w stanie tyle za niego dać to bym się zainteresował, właścicielowi będzie bardzo ciężko go sprzedać więc może uda się sporo stargować ;) Zależy na ile jest to dla niego ważne, żeby sprzedać.

Załatw VIN, żeby zweryfikować czy z tym wyposażeniem wyjechał z salonu. No i podpytaj o historię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

To auto juz jest wystawione 2 miechy.

Ktos pisal ze ogladal i faktycznie dobry egzemplarz ale nie stargowal. Sam myslalem o nim jak chodzilo mi po glowie sprzedawanie mojego.

Na minus brak skory i brak pcd przod. Nie wiem jak z audio i bluetoothem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po nowy to do salonu, cena z kosmosu

335d 2008r. bardz dobrze wyposazony sedan za 72k zł to cena z kosmosu? Powiedz kolego ile wg Ciebie on powinien kosztowac? Cena jak najbardziej normalna. Najtansza podobna w DE to ok 70zł + oplaty wiec ponad 80zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto juz jest wystawione 2 miechy.

Ktos pisal ze ogladal i faktycznie dobry egzemplarz ale nie stargowal. Sam myslalem o nim jak chodzilo mi po glowie sprzedawanie mojego.

Na minus brak skory i brak pcd przod. Nie wiem jak z audio i bluetoothem.

 

 

jest w opisie że logic7 ale nie widać zdjęć ramek drzwi , koło 17' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.