Skocz do zawartości

E91 320D pomoc w ogarnięciu...


orzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam parę pytań do Was. Niedawno przesiadłem się z e90 na e91 rocznik ten sam 2005, silnik ten sam m47n2. w e91 miesiąc temu poprzedni właściciel oddał do regeneracji turbinę, wszystko byłoby może ok ale aktualnie jeszcze mam oba samochody w domu i w e91 wydaje mi się, że turbina włącza się później, auto jest jakieś takie przymulone. I teraz pytanie do Was. Czy da się jakoś przestawić moment w którym turbina się załącza, elektronicznie czy mechanicznie ? I jeszcze będę potrzebował w niedługim czasie żebyście polecili mi kogoś na południu Polski (okolice Myślenic, ew. Krakowa) kto by się zajął tym samochodem od strony elektroniki (aktualizacje, zwiększyć moc (tzw chip tuning), światła do jazdy dziennej itp.,) kogoś pewnego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuje zrobić u siebie w autko aktualizacje, chip tuning i dokodowac kilka funkcji. Czy car Connect w Krakowie będzie odpowiednim miejscem? Czy może jest ktoś inny kogo byście poleciła w tej okolicy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuje zrobić u siebie w autko aktualizacje, chip tuning i dokodowac kilka funkcji. Czy car Connect w Krakowie będzie odpowiednim miejscem? Czy może jest ktoś inny kogo byście poleciła w tej okolicy?

 

kolego użyj :search: na forum tego pełno :cool2: w twoich okolicach to polecam

http://www.gcstuning.pl/ przejrzyj posty na forum. ogólnie szacun :cool2:

Człowiek uczy się przez całe życie i głupi umiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.