Skocz do zawartości

E90 przycisk na kierownicy - do czego sluzy


groom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moze mi ktos wytlumaczyc co ten przycisk z telefonem oznacza?

Czy to moze byc podlaczenie telefonu czy co do licha bo czy to wciskam czy przytrzymuje pare sekund nic nie dziala?

Moze byl juz taki temat to prosze przekierowac.

Ten drugi przycisk na kierownicy to polecenia glosowe ale to tez nie reaguje na nic.

 

 

http://i40.tinypic.com/2iuov2f.jpg

http://i43.tinypic.com/2vrvivs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
ten z telefonem to zatwierdzanie nawiązania połączenia lub odbieranie połączenia przychodzącego, jeżeli go wciśniesz podczas wybierania połączenia lub podczas trwającej rozmowy to nastąpi rozłączenie. tak to u mnie działa - mam fabrycznie zestaw głośnomówiący i telefon sparowany z autem przez bluetooth.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu tez pytanie jak go sparowac bo ja za nic nie moge tego nigdzie wyczytac.

Nie udlaje mi sie nic z tym zrobic i chyba u mnie nie ma bluetoth-a

Szukalem w menu w radiu i nic tam nie ma o telefonie, tylko telefony do servisu i dilera :)

Czy mozna podlaczyc Iphona przez aux ?

Po podlaczeniu bedzie mozna tylko sluchac muzy czy tez dzwonic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam cos takiego na kierownicy. palowałem sie z godzine z tel i wyszukałem w google zeby luknac w bagażnik czy jest moduł i tu zonk.. pusto.... a po vinie niby miałem ten bajer ale chyba ktoś se go wymontował..;/
Programowanie/Obróbka CNC - Fanuc/Sinumerik/Heidenhain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu tez pytanie jak go sparowac bo ja za nic nie moge tego nigdzie wyczytac.

Nie udlaje mi sie nic z tym zrobic i chyba u mnie nie ma bluetoth-a

Szukalem w menu w radiu i nic tam nie ma o telefonie, tylko telefony do servisu i dilera :)

Czy mozna podlaczyc Iphona przez aux ?

Po podlaczeniu bedzie mozna tylko sluchac muzy czy tez dzwonic ?

Odpowiedziales sobie na pytanie, ja mam ikone telefonu tam gdzie ty jej nie masz:P

 

BMW Ciekawsza funcja jest wybieranie glosowe w tym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu tez pytanie jak go sparowac bo ja za nic nie moge tego nigdzie wyczytac.

Nie udlaje mi sie nic z tym zrobic i chyba u mnie nie ma bluetoth-a

Szukalem w menu w radiu i nic tam nie ma o telefonie, tylko telefony do servisu i dilera :)

Czy mozna podlaczyc Iphona przez aux ?

Po podlaczeniu bedzie mozna tylko sluchac muzy czy tez dzwonic ?

Odpowiedziales sobie na pytanie, ja mam ikone telefonu tam gdzie ty jej nie masz:P

 

BMW Ciekawsza funcja jest wybieranie glosowe w tym aucie.

To znaczy gdzie jej nie mam bo nie rozumiem.

Jak sie uruchamia wybieranie glosowe bo mi chyba tez nie dziala ten przycisk.

 

http://www.carputer-shop.co.uk/integrated-bluetooth-kits-c-19/bmw-mini-rover-bluetooth-integration-kit-p-131

juz takie cos patrze tylko ze na dole strony jest ze w bmw 3 do 2005 roku:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluetoth uruchamia się przez idrive. Naciskasz go, wchodzisz w ustawienia samochodu i na samym dole listy powinno ci się wyświetlić bluetoth. Tam go możesz aktywować i parować telefon. Jeśli w ustawieniach nie masz napisu bluetoth to chyba go nie masz w ogóle w samochodzie. Wybieranie głosowe masz w dwóch miejscach, jeden przycisk na kierownicy a drugi obok idriva. Po prostu naciskasz któryś z nich i mówisz komendę ( oczywiście w języku obsługiwanym przez samochód ) Jeżeli system cię nie zrozumie, to poprosi o powtórzenie. Jeśli naciskasz wybieranie głosowe i nic się nie dzieje, to też go chyba nie masz. Przynajmniej tak to działa u mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie.

Wychodzi na to ze nie mam tych dwuch funkcii.

Cos trzeba bedzie poszukac na ebay lub innym allegro, bo w parroty nie chce mi sie inwestowac, troche szpeca wnetrze.

Chyba ze ktos juz cos zakladal na wlasna reke, to dajcie znaka.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Możesz sobie coś takiego założyć i też będzie śmigać viewtopic.php?f=70&t=229428 , viewtopic.php?f=70&t=217346&hilit=luknijcie , masz wszystko opisane jakie dają te radia możliwości :cool2:

 

tego chińskiego śmiecia nie zakładaj :nienie: , systemy twojego BMW komunikują się ze sobą między innymi przez radio, więc kaleczysz system :mad2:

jeśli chodzi o bluetooth kup ori może być używka bo sie nie psują, załóż zakoduj i ciesz sie dobrym dzwiękiem a ludzie dzwoniący będą mogli cie też zrozumieć...

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie coś takiego założyć i też będzie śmigać viewtopic.php?f=70&t=229428 , viewtopic.php?f=70&t=217346&hilit=luknijcie , masz wszystko opisane jakie dają te radia możliwości :cool2:

 

tego chińskiego śmiecia nie zakładaj :nienie: , systemy twojego BMW komunikują się ze sobą między innymi przez radio, więc kaleczysz system :mad2:

jeśli chodzi o bluetooth kup ori może być używka bo sie nie psują, załóż zakoduj i ciesz sie dobrym dzwiękiem a ludzie dzwoniący będą mogli cie też zrozumieć...

Dzieki wielkie a moze namiary jakies ktos na to ma ?

http://www.ebay.co.uk/itm/BMW-M3-E90-2008-Bluetooth-Handsfree-Kit-/350701668868?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item51a772ca04

czy taki sie nadaje i czy musze cos jeszcze do tego dokupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Możesz sobie coś takiego założyć i też będzie śmigać viewtopic.php?f=70&t=229428 , viewtopic.php?f=70&t=217346&hilit=luknijcie , masz wszystko opisane jakie dają te radia możliwości :cool2:

 

tego chińskiego śmiecia nie zakładaj :nienie: , systemy twojego BMW komunikują się ze sobą między innymi przez radio, więc kaleczysz system :mad2:

jeśli chodzi o bluetooth kup ori może być używka bo sie nie psują, załóż zakoduj i ciesz sie dobrym dzwiękiem a ludzie dzwoniący będą mogli cie też zrozumieć...

Dzieki wielkie a moze namiary jakies ktos na to ma ?

http://www.ebay.co.uk/itm/BMW-M3-E90-2008-Bluetooth-Handsfree-Kit-/350701668868?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item51a772ca04

czy taki sie nadaje i czy musze cos jeszcze do tego dokupic?

 

wejdz w realoem.com wpisz 7 ostatnich znaków z VIN-u , tam bedziesz miał wszystkie numerki bmw itp... na tej podstawie będziesz wiedział co ci potrzeba :cool2:

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba jak kupiles i jest bluetooth to nic nie musisz dokupywac, u mnie nie ma modulu i to caly ból.

 

 

Ok. Może inaczej, na kierownicy jest przycisk słuchawki i rozmowy. Naciskam na nie i nic nie działa. Nie wiem jak poprostu skonfigurować. Czy coś na radiu mam nacisnąć????Czy inaczej to zrobić???Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.