Skocz do zawartości

Wycieraczki źle parkują - podnoszą się o 1-2cm do góry


mmcv

Rekomendowane odpowiedzi

Sory ale nie mam takich dziwnych problemów i mówiąc szczerze to nie mam żadnych problemów ze swoją Bunią ani w te mrozy ani w lato i nie wiem czasem jak u Was możliwe są takie dziwne usterki . Jest to moje pierwsze BMW i kupiłem aby właśnie ich nie mieć :cool2: Jak do tej pory nic nie nawala i proszę aby tak dalej :mrgreen: . Czy ktoś jeszcze ma takie szczęście czy jestem jakimś wyjątkiem :?:

 

Pozdr.

 

:mad2: :mad2: zalamujesz mnie czlowieku ... co to wogole ma wspolnego z tematem ?????????? Za takie glupie posty powinny byc ostrzezenia .

 

Chcesz sie pochwalic jaki to masz doskonaly samochod to napisz POSTA !! "MOJE AUTO JEST NAJLEPSZE NA SWIECIE".

 

Przypominasz mi z gadki takiego jednego znajomego co to wszystko mu w aucie chodzi jak trzeba nic sie nie psuje , tylko ze rzeczywistosc jest zgola odmienna ... mniejsza o to . Jak ktos uzytkuje samochod i nim jezdzi (30-40k/rocznie) to wie ze 3ka nie jest samochodem bez wad. - zreszta...ktory samochod jest :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem do niedawna ten sam problem, mówili, że trzeba uaktualnić soft w całym aucie, że problemem jest silnik wycieraczek itd. Zaniechałem

 

Potem ktos zasugerował, że przekaźnik może sklejać i być taki efekt. Nowy przekaźnik chyba 70 czy 80 PLN. Pomyślałem, że nie chce mi sie wydawać kasy bo nie jest to istotny problem. Aż do czasu, kiedy się kapnałem, że mam dwa przekaźniki do wycieraczek (mam kombi) i podmieniłem na ten z tylnej wycieraczki. Jakie było moje zdziwienie, kiedy wycieraczki zaczeły zatrzymywać się w prawidłowym miejscu. Co ciekawsze ten sklejający przekaźnik wrzuciłem do gniazda dla tylnej wycieraczki i tego ruchu ku gorze praktycznie nie widac. Drgnie może ale jesłi już to 1-2 mm. Także problem rozwiązany bez kosztów. Tak lubie.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obudowę przekaźnika można zdjąć bez problemu ale w środku jest tak zbudowany, że nie dałem rady niczego tam przeczyścić.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 9 miesięcy temu...
witam. Mam podobny problem, wymieniłem przekaźniki na nowe - ori., wymieniłem wycieraczki na nowe Bosch. jedynie pomogło że się już nie zwieszają w połowie a odbijają nawet po 10 cm od położenia zerowego, tzn nie ma reguły bo czasami jak pada 3 dni to dopiero w 3 dzień zaczynają szwankować. Nie wiem co to może być. proszę o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie,

 

dopadł mnie ten sam problem dotyczący podniesionych wycieraczek, kupiłem przekaźnik jednak po zdjęciu osłony pod schowkiem nie mogę go namierzyć... Jakieś wskazówki?

 

EDIT: ok, już znalazłem. Dla potomnych: bezpieczniki/przekaźnik znajduje się za osłoną bezpośrednio za schowkiem a nie pod schowkiem. Problem rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.