Skocz do zawartości

Turbina BMW E90 318D 2006r.


maximus_Pń

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli japońska to na pewno Mitsubishi - podobno trudniej je zregenerować niż Garretta.

Ja swoją turbinę Garretta (jeszcze w E46 320d CR) wymieniłem na zregenerowaną na giełdzie w Poznaniu (oddanie starej). Firma od której kupiłem turbinę jest ze Starego Kisielina i przyjeżdżają (lub przyjeżdżali) na giełdę i mieli w ciężarówce na półkach dziesiątki turbin do różnych aut. Ostatnio zawoziłem im do regeneracji podwójna turbinę do mercedesa sprintera, pracuje bezproblemowo.

Turbina którą kupiłem do E46 śmiga od 4 lat (auto sprzedałem 1,5 roku temu koledze) i na razie nic się nie dzieje.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoją turbine oddałem do regeneracji do firmy moto-remo akurat pracuje tam mój znajomy, więc poprostu to mnie skłoniło, póki co jestem zadowolony

 

Firma z renomą. Regenerowali kompletnie całą, czy niektóre elementy? Jaki koszt? Ja płaciłem kiedyś 1200zł

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Firma z renomą. Regenerowali kompletnie całą, czy niektóre elementy? Jaki koszt? Ja płaciłem kiedyś 1200zł

 

koszt? jak pisałem pracuje tam mój znajomy.. :8) z tego co pamiętam chyba cała, bez ingerencje w elektronike oczywiście, bo w Mitsubishi elektryka to porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Firma z renomą. Regenerowali kompletnie całą, czy niektóre elementy? Jaki koszt? Ja płaciłem kiedyś 1200zł

 

koszt? jak pisałem pracuje tam mój znajomy.. :8) z tego co pamiętam chyba cała, bez ingerencje w elektronike oczywiście, bo w Mitsubishi elektronika to porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup nową za 2800 netto , bo regenerowane to ruletka. Ja kupiłem nową. Tych turbin się nie regeneruje , moto remo też sie nie chcieli podjąć bo powiedzieli ,że to ruletka. Moze po znajomości tylko robią :mrgreen:

 

kolega ma rację, w 99% przy uszkodzeniu Mitsubishi pada elektronika, a tego nikt w Polsce nie naprawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
kup nową za 2800 netto , bo regenerowane to ruletka. Ja kupiłem nową. Tych turbin się nie regeneruje , moto remo też sie nie chcieli podjąć bo powiedzieli ,że to ruletka. Moze po znajomości tylko robią :mrgreen:

 

gdzie mozna dostać nową turbosprężarkę Mistubishi za 2800 netto?

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup nową za 2800 netto , bo regenerowane to ruletka. Ja kupiłem nową. Tych turbin się nie regeneruje , moto remo też sie nie chcieli podjąć bo powiedzieli ,że to ruletka. Moze po znajomości tylko robią :mrgreen:

 

kolega ma rację, w 99% przy uszkodzeniu Mitsubishi pada elektronika, a tego nikt w Polsce nie naprawia

 

u mnie problem był mechaniczny, poluzował sie wirnik, pewnie jakieś łożysko padło.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup nową za 2800 netto , bo regenerowane to ruletka. Ja kupiłem nową. Tych turbin się nie regeneruje , moto remo też sie nie chcieli podjąć bo powiedzieli ,że to ruletka. Moze po znajomości tylko robią :mrgreen:

 

gdzie mozna dostać nową turbosprężarkę Mistubishi za 2800 netto?

 

ja kupiłem w moto remo w iławie chyba . Trzeba się targować i kupić przez warsztat znajomego bo mają rabaty dla warsztatów. To zależy też od kursu walut. Niestety te turba idą jak woda wiec ceny sie utrzymują , ja wtedy czekałem za turbinką 3 tygodnie :( bo fabryka nie nadążała produkować. Nie ma to jak jakość turbinek Mitsubishi w BMW. Ciekawe czy da się zamienić na Garretta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie padła mi turbina w mojej e90 i stąd pytanie czy ktoś wie gdzie można zregenerować turbinę w Poznaniu? jakiś sprawdzony warsztat? Z tego co na razie wiem prawdopodobnie jest to Japońska turbina?

 

 

Jakie byly objawy padajacej turbiny ?

Spadek mocy , kopcenie ?

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.