Skocz do zawartości

Diodowe światła dzienne..


natural

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zobaczyłem w katalogu chyba jest to katalog na zimę coś takiego jak "diodowe światła dzienne" - w katalogu cena jest 699 bez montażu, mnie interesuje jedno montował już to ktoś....? ja u siebie mam halogeny i pytanie czy da się coś takiego zamontować jak są wbudowane halogeny....? może jak ktoś ma zamontowane jakąś fotką by się podzielił..

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Da się to zamontować do każdego zderzaka, zamówiłem takie dla siebie ( zamawiasz pod konkretny zderzak z numeru VIN ) ale czekam już ponad 2 tygodnie. Sprzedawca w Bawarii powiedział że w związku z bardzo dużym zainteresowaniem na rynku niemieckim fabryka nie wyrabia się z produkcją. Czekam cierpliwie, jak zamontuję to dam znać. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jak oni to montują...tzn. jak jest rozwiązana sprawa włączania, wyłączania :)

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, ale wg mnie to na nic wyglądają takie 'paski a la audi' w BMW. Jednak opcja z przeprogramowaniem świateł długich wydaje mi się lepsza - ładniejsza.

 

A to co sprzedaje BMW to nic innego jak HELLA: http://allegro.pl/lampy-led-daylight-swiatla-dzienne-audi-hella-drl-i1267120584.html lub http://allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-hella-10-led-ledayline-i1289379894.html

 

 

http://rakom.nazwa.pl/cts/hella/12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak się cieszyłem że BMW nie poddało się trendowi i nie robiło pasków tak jak Mercedes, Audi itd. co druga marka już to ma.

Oby pozostało to tylko w akcesoriach i nie weszło do serii.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt w sumie nie jest wielki, u mnie w bielsku powiedzieli że w sumie to nie do każdego modelu pasuje, więc pewnie jest tak zę po numerze vin trzeba to sprawdzić, jestem teraz w niemczech podjade do salonu i sie dowiem jakie tutaj maja możliwości

 

pozdro

 

Pasuje do każdego modelu bo to są lampy uniwersalne, ściemę w serwisie gadają jak zawsze - bo im się nie chce robić :duh: :mad2:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sens widzę, nie wypalają się lampy, odbłyśniki itp, nie pala się również niepotrzebnie tylne lampy. Ponadto to co oferuje BMW jest inne niż produkt Helli ponieważ jest dopasowane dokładnie do zderzaka, w Helli mamy jeden rodzaj lamp do wszystkich aut. pozdrawiam

 

 

P.S. eXiDe skąd masz takie informacje że to to samo co Hella - hella jest droższa sprawdzałem, ponadto skąd u Ciebie wiadomości że wszystkie są takie same, skoro koleś w serwisie wyraźnie zamawiał mi je po VINie i pytał dodatkowo o rodzaj zderzaka ponieważ się różnią dopasowaniem do zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nic innego być nie może :). Nawet na obrazku na opakowaniu jest E90. Przecież zawsze możesz zapytać sprzedawcę jakiej firmy są te światła, bo na pewno nie BMW ;), także obstawiam na 99% właśnie Hellę, i ten konkretnie model DRL.

 

Hella nie jest droższa, zależy kto i gdzie kupuje, wszystko kwestia rabatów :). A z tymi mocowaniami to trochę ściema.. tak domniemywam. Jest to na zasadzie 'klik' i już siedzi. Proszę bardzo, montaż: http://www.daytime-running-light.com/inc_media/02_nachruesten/01_led_universal_varianten/01_ledayline/Montage.pdf Więc jakie tu dopasowywanie po numerze VIN? Muszą coś w ASO poiwedzieć :lol: :lol: :lol:

 

No ale jak ktoś to zamówił i czeka na towar to niech się podzieli później informacją co i jak :)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe-skoro mam u siebie w opcji swiatla dzienne i automat zmierzchowy, to podlaczenie tych paskow powinno zastepowac zarowki - a w momencie zmiany oswietlenia przelaczenie na swiatla mijania. Wtedy ma to jeszcze sens..

 

vazq~

~ The Gator Nation ~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nic innego być nie może :). Nawet na obrazku na opakowaniu jest E90. Przecież zawsze możesz zapytać sprzedawcę jakiej firmy są te światła, bo na pewno nie BMW ;), także obstawiam na 99% właśnie Hellę, i ten konkretnie model DRL.

 

Hella nie jest droższa, zależy kto i gdzie kupuje, wszystko kwestia rabatów :). A z tymi mocowaniami to trochę ściema.. tak domniemywam. Jest to na zasadzie 'klik' i już siedzi. Proszę bardzo, montaż: http://www.daytime-running-light.com/inc_media/02_nachruesten/01_led_universal_varianten/01_ledayline/Montage.pdf Więc jakie tu dopasowywanie po numerze VIN? Muszą coś w ASO poiwedzieć :lol: :lol: :lol:

 

No ale jak ktoś to zamówił i czeka na towar to niech się podzieli później informacją co i jak :)

 

Pzdr.

 

 

Mam takie samo zdanie jak ktos zamówił to trza po prostu poczekać aż dostanie, zamontuje i najlepiej jakby fotke zrobił i wstawił

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hella nie jest droższa, zależy kto i gdzie kupuje, wszystko kwestia rabatów :). A z tymi mocowaniami to trochę ściema.. tak domniemywam. Jest to na zasadzie 'klik' i już siedzi.

 

 

 

Mówię o cenach wyjściowych a rabaty są różne dla każdego również w serwisie BMW. Mówisz klik i siedzi hmm z tego co widzę to najpierw trzeba sobie zmierzyć zderzaki czy Hella gdzieś się zmieści " do trójki akurat pasują " a później wyciąć otwory pod ledy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hella nie jest droższa, zależy kto i gdzie kupuje, wszystko kwestia rabatów :). A z tymi mocowaniami to trochę ściema.. tak domniemywam. Jest to na zasadzie 'klik' i już siedzi.

 

 

 

Mówię o cenach wyjściowych a rabaty są różne dla każdego również w serwisie BMW. Mówisz klik i siedzi hmm z tego co widzę to najpierw trzeba sobie zmierzyć zderzaki czy Hella gdzieś się zmieści " do trójki akurat pasują " a później wyciąć otwory pod ledy.

 

Pozdrawiam

 

 

Na bank pasują :) zaufaj mi. Widać to nawet po rysunku dot. montażu. Wycina się dziurę w tej zaślepce obok halogenów.

 

Ale czekamy na wypowiedź tego kolegi, który zdecyduje się na montaż w/w DRL. :)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest totalna lipa,nie róbcie z BMW samochodów VAG-co drugie Audi,VW teraz tak jeździ.BMW ma swoje piękne angel eyes i w to lepiej zainwestować,a nie psuć sobie wyglądu i robić choinki...

 

 

Przecież tego nawet nie widziałeś, trzeba to zobaczyć jak wygląda, potem można decydować....

 

Tobie może to nie pasować, i to jest twoja sprawa ale innemu może sie podobać i wcale nie oznacza to ze z auta zrobił choinkę

Cały czas ktos narzeka na te audi i volkswageny, sam nie wiem czemu, czy jak już kupił ktoś to BMW, to zaczął nalezec do innej rasy .... - czy o co tu chodzi...?

 

Jechalem nową a6 własnie z tymi ledami i powiem wam autko rewelacja, ale to wcale nie oznacza że je kupie, jednemu pasuje audi drugiemu bmw ,a trzeci nie ma wyjscia i jeździ FIATEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc,że co drugie Audi i VW tak teraz ma chodziło mi o to,że ich właściciele na siłe to upychają do swoich podstarzałych maszyn i wygląda to zabawnie.Nie mówie o nowym Audi,które ma to montowane fabrycznie.A6 to kawał porządnej fury,nic nigdy nie pisałem,że to szajs.Napisałeś,że jechałeś i rewelka,ok,ale to chyba nie przez LEDY jeździ się nim tak fajnie:P?I nie chodzi tu o to,że myśle sobie-mam BMW to jestem inny,tylko zastanawiam się po co to na siłe montować,skoro nie pasuje (w mojej opinii).Nie chodzi tu o inność,ale siłą rzeczy te marki się mocno różnią choćby tradycją napędów.Do tego BMW pięknie wyróżniają ringi i to jest charakterystyczne dla tej marki i to właśnie pasuje do tych aut dodając agresywności i to właśnie między innymi dlatego jestem posiadaczem BMW,bo jest w tych autach wiele smaczków,które uwielbiam.Zdania swojego rzecz jasna nie zmienie,napisałem posta,bo osobiście mnie to irytuje,ale rzecz jasna ile ludzi tyle opinii.Natural,założysz sobie LEDY,będziesz zadowolony i fajnie :cool2: .Przecież o to chodzi,żeby każdy cieszył się swoim autem.Pewnie kiedyś się miniemy w BB,bo mieszkam nieopodal i dojeżdzam do pracy to sobie popodziwiam:)
Kubica GO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.