Skocz do zawartości

Jak zdjąć poduszkę z kierownicy ?


xelion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy ktoś może wie jak zdjąć kierownicę w e90 wersja z trójkątną poduszką ?

Niechcący porysowałem sobie przyciski z lewej strony i chciałem je wymienić. Już nawet kupiłem nowe, ale nie wiem jak zdjąć poduszkę.

Proszę o pomoc.

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie, że poduchy nie trzeba zdejmować do demontarzu przycisków.

z tylu kierownicy powinny byc wkręty od tych przycisków - tak jest prawie w każdej kierownicy wielofunkcyjnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie, że poduchy nie trzeba zdejmować do demontarzu przycisków.

z tylu kierownicy powinny byc wkręty od tych przycisków - tak jest prawie w każdej kierownicy wielofunkcyjnej

 

No właśnie w tej nie ma z tyłu żadnych śrub. Na 100% trzeba wyjąć poduchę, z tyłu w kierownicy widzę 2 dziurki, ale wkładałem tam śrubokręt i nic się nie dzieje. Nie chcę nic popsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sa dziury to dobrze - musisz tam włożyć coś mocnego / twardego i odchylić taki drut (sprężyna) który trzyma zatrzask poduszki

włóż coś długiego i cienkiego i postaraj się wyczuć opór drut od sprężyny i potem trzeba troche siły użyć aby ja odchylić. Jedna, a potem druga strona - nie trzeba robić tego rownocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zrobiłem, trochę mało bezpieczne, te dziurki w które wkłada się coś długiego porysowałem sobie niepotrzebnie. Męczyłem się 15 minut, trzeba wiedzieć gdzie dokładnie wjechać i wtedy jest ok. Nie potrzeba zbyt wiele siły. Teraz przyciski mam nowe. Zmieniłem komplet, ponieważ nie chciałem mieć różnicy w zużyciu.

 

Dzięki za pomoc, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.