Skocz do zawartości

Podłokietnik tapicerki drzwi przednich


Belmondeuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

O denerwującej jakości plastików w przedlifotwych e90 tkach było już sporo na forum, niestety kiepska jakość plastików dotyczy również i mojej bumki. Szczególnie denerwujący jest podłokietnik drzwi kierowcy, na którym zrobił się najpierw spory purchel, a następnie naklejona czy napylona warstwa zaczęła się drzeć i odłazić. :x Oto efekt mojej dzisiejszej pracy z pensetką.

http://img707.imageshack.us/img707/1637/dsc00086bw.jpg

Proszę o poradę co z tym fantem zrobić? Czy jest to element rozbieralny czy nie? Może ktoś to już przerabiał, ja zastanawiałem się nad obszyciem tego skórą (tak jak gałki zmiany biegów, która wytrzymała aż ~ 15 tys. km i zaczęła się rozłazić), ale może ktoś ma jakąś lepszą koncepcję.

Aha, jeszcze jedno. Również dzisiaj zauważyłem, że maskownica głośnika w drzwiach odstaje, wyszło, że 2 zaczepy są połamane, wyjąłem maskownicę, ale niestety nie da się jej już z powrotem włożyć na miejsce, pomimo braku zaczepów, kurka trochę mnie to wyprowadza z równowagi, 1 godzina stracona na założeniu kawałka plastiku i nic.

Pliz help!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie stało sie tak samo. Znaczy zaczął sie łuszczyc ten lakier i ja reszte zdarłem i teraz fakt nie wygląda to fajnie. Tyle że ja mam boczek czarny i mniej sie rzuca w oczy.

Co do tego czy jest to element rozbieralny to niestety nie.

Pytałem sie na dziale części o nowy to powiedział mi gościu

że występuje to jako element całego boczku drzwi

Koszt około 600-700zł :duh:

Ja już mam zamówiony specjalny lakier u znajomego i ma mi to zrobić czyt. pomalować.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia przedliftowych e90, BMW używa wszedze tego gownolitu. Miałem to samo w x3. To jest taka zasrana folia która nie wiem po co tam jest, jakby cała fakura nie mogła być jednoscią.

Ja to obszylem skóra i było super.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
uchwyt do zamykania drzwi jest zintegrowany z całym podłokietnikiem, nie ma możliwosci kupić tylko tej wnęki. Jak kupiłem auto to był mocno porysowany, pewnie ktos uzywał tego jako schowka na klucze lub coś podobnego. U mnie został wymieniony cały podłokietnik na nowy, koszt chyba ok 650-800 PLN.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam to w bardzo dobrym stanie, ponieważ obchodzę się z tym jak z jajkiem :) Nic nie wkładam tam i tylko zamykam drzwi i więcej nie dotykam. Jakaś mała ryska się pojawiła, ale ogólnie jest ok.

Może warto pokombinować, podjechać do tapicera i zapytać czy umiałby to ogarnąć?

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złaził w pierwszych roku produkcji czy dwóch, mi zmienili po dwóch latach na gwarancji, potem przez kolejne dwa lata było ok.

Element jest nierozbieralny.

u mnie jest OK i nigdy nie mialem tego problemu (E87,E91,E90) ale 3 dni temu "siedzialem" dlugo w M5 i tam tak samo luszczylo sie :mad2: :mad2: ale na panelu/guzikach od strowania szybami/lusterkami....auto za ponad pol banki, wszystko obszyte skora (deska, panel srodkowy...), alcantara na suficie a tu luszczaca wstawka o pow. 3x10cm o wartosci produkcyjnej ~5zl :mrgreen: :mrgreen: pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pewności ale wydaje mi sie, ze maskownicy głośnika sie nie zdejmuje. Nie wiem czy nie jest przymocowane na stałe do boczka. Jesli chcesz wymienić głośnik to nie wiem czy nie robi sie tego od wewnętrznej części boczka po uprzednim jego zdemontowaniu

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pewności ale wydaje mi sie, ze maskownicy głośnika sie nie zdejmuje. Nie wiem czy nie jest przymocowane na stałe do boczka. Jesli chcesz wymienić głośnik to nie wiem czy nie robi sie tego od wewnętrznej części boczka po uprzednim jego zdemontowaniu

w e91 wymienialem i bylo tak jak mowisz, glosniki od tylu, maskownica "wlepiona" w boczek...pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ktoś da fotę jak to obszył bo u mnie jest tak samo pytałem się dzisiaj w serwisie to powiedział mi koleś cenę 400zl za cały ten elementy

wyslij fotke elementu do: java car design, sa drodzy ale robia naprawde "pieknie", zapytaj ile bedzie to kosztowalo i czy dadza rade zrobic, jak powiedza, ze tak to mozesz smialo wysylac w ciemno, gawarantuje, ze zrobia tak, ze "szczenka opada"...dogadacie sie, wyslesz detal kurierem i bedziesz mial cudko....

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.