Skocz do zawartości

opis bezpieczników do E90 - ktoś pomoże


bonowasi

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze bardzo:

http://www.e90post.com/forums/showpost.php?p=6569550&postcount=14

Jak pomoglem to wiesz co wcisnac :mrgreen:

Pamietaj tylko, ze w E90 nie masz napiecia na zapalniczce caly czas. Ono pojawia sie po wlaczeniu silnika.

Sprzedam:

1. Agregat DSC kompletny

2. HCU do DSC nowka w atrakcyjnej cenie.

3. Junctionbox control unit - sterownik sterujacy elektronika auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Panowie nie dział mi monitor/wyświetlacz czy to wina bezpiecznika. Nie działają przyciski na kierownicy i radiu, joystick. Pisałem już o tym w innym temacie ale nikt jeszcze nie dał odpowiedzi. Czy są jeszcze jakieś bezpieczniki pod maską i w bagażniku. Czy skrzynka z bezpiecznikami w kabinie się jakoś otwiera i czy są głębiej bezpieczniki bo te co widać wydają się dobre. Mam rozpiskę z bezpiecznikami ale nie wiem który obrazek symbolizuje wyświetlacz. Prosiłbym o jakąś poradę.

Jak się otwiera tą białą skrzynkę z bezpiecznikami pod maską?

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Panowie nie dział mi monitor/wyświetlacz czy to wina bezpiecznika. Nie działają przyciski na kierownicy i radiu, joystick. Pisałem już o tym w innym temacie ale nikt jeszcze nie dał odpowiedzi. Czy są jeszcze jakieś bezpieczniki pod maską i w bagażniku. Czy skrzynka z bezpiecznikami w kabinie się jakoś otwiera i czy są głębiej bezpieczniki bo te co widać wydają się dobre. Mam rozpiskę z bezpiecznikami ale nie wiem który obrazek symbolizuje wyświetlacz. Prosiłbym o jakąś poradę.

Jak się otwiera tą białą skrzynkę z bezpiecznikami pod maską?

 

Witam, jak rozwiązałeś ten problem? Mam podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Sprzedam:

1. Agregat DSC kompletny

2. HCU do DSC nowka w atrakcyjnej cenie.

3. Junctionbox control unit - sterownik sterujacy elektronika auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

 

Zapytam z innej beczki :norty: Gdzieś na zachodnich portalach wyczytałem, że jest bezpiecznik od OBD. Wie ktoś, który to? Bo jakoś nie widzę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się włamie, to włoży bezpiecznik w odpowiednią wtykę i odpala, :norty: co to za zabezieczenie...

Ale jeżeli po włamaniu coś nie idzie po myśli złodzieja, to zaczyna działać stres i adrenalina, złodziej się myli, traci czas i w końcu może zrezygnować.

Np. Jeżeli podłącza się pod OBD i nic i jeżeli orientuje się, że chodzi o bezpiecznik - wtyka go (pewni każdy złodziej nosi ze sobą zawsze komplet bezpieczników :duh:) i dalej nic, bo jest kolejna niespodzianka i stracił już pół godziny, a miał wszystko zrobić w 10 minut, to w końcu odchodzi. Pomyśl trochę, zanim coś napiszesz.

 

Jeżeli nie rozumiesz, że "zabezpieczenia" mają utrudnić życie złodziejowi, a nie zabezpieczyć auto, to nie mamy o czym dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się włamie, to włoży bezpiecznik w odpowiednią wtykę i odpala, :norty: co to za zabezieczenie...

Ale jeżeli po włamaniu coś nie idzie po myśli złodzieja, to zaczyna działać stres i adrenalina, złodziej się myli, traci czas i w końcu może zrezygnować.

Np. Jeżeli podłącza się pod OBD i nic i jeżeli orientuje się, że chodzi o bezpiecznik - wtyka go (pewni każdy złodziej nosi ze sobą zawsze komplet bezpieczników :duh:) i dalej nic, bo jest kolejna niespodzianka i stracił już pół godziny, a miał wszystko zrobić w 10 minut, to w końcu odchodzi. Pomyśl trochę, zanim coś napiszesz.

 

Jeżeli nie rozumiesz, że "zabezpieczenia" mają utrudnić życie złodziejowi, a nie zabezpieczyć auto, to nie mamy o czym dyskutować.

Ale to co? za każdym razem jak będziesz wysiadał to wyciągasz bezpiecznik? Troszkę zmień ton...kultura tego wymaga. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam, chciałem zapytać znawców który bezpiecznik na tym schemacie będzie miał stałe 12v, tak aby po zamknięciu auta cały czas dawało stałe napięcie 12v Muszę podprowadzić kabel do radia bo nie mam stałego prądu Dzięki wielkie za pomoc :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Kolego ryzykuje ? muszę coś zrobić aby było stałe napięcie .Już sprawdziłem u mnie i wiem że F40 to radio ,a F62 stałe napięcie. Teraz tylko elektronik coś tam zlutuje i powinno hulać. No chyba że ktoś ma inną podpowiedz jak to ogarnąć :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Nie działają mi zapalniczki w mojej e90. Widze, że moja skrzyneczka z bezpicznikami wygląda jakby troche inaczej. Zrobiłem foto: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/10ca747d7f090513.html

 

Który bezpiecznik lub które miejsce może byc od bezpiecznika zapalniczek? BMW 320d 2010 ED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.