Skocz do zawartości

e91 320d remap


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

wczoraj zagościłem do Dynosoftu Katowice na mały remap

moja beta to 320d z DPFem 150KM w serii, oto co wyszło:

 

http://img11.imageshack.us/img11/7877/dsc04417ay.jpg

 

teraz całkiem przyjemnie sie jeździ :D

po zimie atakuje w więcej

pozdrawiam

Audi B2 4.2 V8 yeahh

BMW e91 2.0d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
widze, że miałeś tak samo jak ja fabrycznie zdławioną wersje , a oni Ci ją podnieśli do w sumie standardowych wyników w 320d ;) Nakręc no jakiś filmik jak sie motor zbiera:D Zauważyłeś może jakieś wyciszenie silnika i płynniejsza jego pracę ?

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 KM to edition fleet i jak widze po programiw wyniki są bardzo fajne. 197 KM i prawie 400 Nm momentu to musi już fajniutko jezdzić.

Do zwyczajnej 320d to mu raczej nie podkrecili bo te parametry odpowiadaja raczej silnikowi o oznaczeniu x23d

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, fajnie, ze "dzielisz" sie z innymi swoimi spostrzezeniami i doswiadczeniem ale po co zakladasz nowy post w temcie, ktory ma juz z ~10 postow... :(, udanej jazdy/zabawy, pozdr. ale nie smiec wiecej na forum, dzieki...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, że miałeś tak samo jak ja fabrycznie zdławioną wersje , a oni Ci ją podnieśli do w sumie standardowych wyników w 320d ;) Nakręc no jakiś filmik jak sie motor zbiera:D Zauważyłeś może jakieś wyciszenie silnika i płynniejsza jego pracę ?

wyciszenie nie, zresztą ja mam końcówke wydechu zmienioną i dzwiek jak dodaje gazu jest boski :D

co do płynności to róznica jest ogromna, ja mam fajnie wymodelowany moment obrotowy przez Aligatora z Dynosoftu, zresztą widac na wykresie że jest on płaski w pewnym przedziale obrotów, wyprzedzanie to przyjemność, 400 NM robi swoje i na 5 czy 6 przyspiesza cały czas. Akurat wczoraj jechałem autostradą do Wrocławia i mogłem docenić to. A spalanie średnie było 6,9 :D

także polecam Wam zrobić program, a napewno bedziecie zadowoleni :cool2:

Audi B2 4.2 V8 yeahh

BMW e91 2.0d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokolnh co znaczy ze miales "fabrycznie zdławiona wersje?" Czy były E90 ustawiane na 150km, czy porostu Twój egzemlarz nie trzymał serii(powinno byc 163)? Jesli to drugie to Twoj tuner pojechał troche z fantazja.

Jest to przyrost ok 31%(150-197km), taki przyrost nawet przy zdrowych wszystkich gratach(a widac po wykresie ze tak jest) jest juz wysilony. Zresztą jak nie bedziesz czesto wykorzystywał tych parametrów powinno byc ok. U mnie seria wyszlła na 167km i 360NM po zmiane mam 194km i 400NM wykres podobny do Twojego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest taka sama wersja osprzetowa jak 163 konie, z tym że fabrycznie zniżona moc ze 163 do 150 zeby załapać sie na niższy podatek czy coś

to take same są silniki

seria mi wyszła i tak 160 koni, a program nie jest wysilony

wiecej bedzie po zmianie turbo na jakąs wiekszą

pozdro

Audi B2 4.2 V8 yeahh

BMW e91 2.0d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.