Skocz do zawartości

Instrukcja do bmw e46


Markiew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Po co chłopak ma kupować na płycie, wystarczy że trochę sie wysili i poszuka na forum - było wiele razy :duh:

Następnym razem proponuję :search:

A tak dla przypomnienia kolega BMWUser zrobił coś takiego jak "Repozytorium" http://bmws.quotaless.com/index.html - tam jest wszystko co potrzeba :cool2:

Pozdrawiam!!!

Michał

------------

...Może się nie znam, ale powinno być inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Witam,

 

Ja z chęcią zamienie instrukcję PL do modelu po lifcie (po '02) na taką przed liftem. Bo mi instrukcja do samochodu nie pasuję a samochodu nie chcę zmieniać ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie patrzylem i powiedziec ze oboje mamy problem bo moja niemiecka instrukcja jest do 320d przed liftem do 328i / 318i / 320i / 323i to oboje mamy problem :D jak cos znajdziesz to daj znac jak ja znadje to dam znac :)

Adamus

-----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tudm jeszcze jedna sprawa gdzie kupowałeś kierunki do swojej beti. Ja mam pomarańczowe z przodu i chciałbym zmienić a te twoje są takie jak lampy przednie :) nie dymione tylko normalne i o takie właśnie mi chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tudm jeszcze jedna sprawa gdzie kupowałeś kierunki do swojej beti. Ja mam pomarańczowe z przodu i chciałbym zmienić a te twoje są takie jak lampy przednie :) nie dymione tylko normalne i o takie właśnie mi chodzi.

 

Kierunki - mam ten komfort, że były zmienione na firmy DEPO z homologacją, przednie i boczne. Jak chcesz to mam oryginały żółte do wypchnięcia ;).

Myślę, że do kupienia na allegro i ogólnie sklepach motoryzacyjnych.

Mogę Ci dać dokładne namiary z pudełka, bo te oryginalne są tam spakowane.

 

 

Instrukcję mam: 2001r, silniki:320i,325i,325xi,330i,330xi.

 

Navi rok: 2000r i 2004r.

 

Mam w domu coś jeszcze jak komuś bardzo zależy wyślijcie mi priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.