Skocz do zawartości

320d trzeszczące uszczelki szyb - jest na to sposób ?


Mike68

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jest specjalny sprey do uszczelek.stosuje sie go w zimie zeby nie przymarzały.ja popsikałem i pomogło :cool2:

 

czy wszystko jedno jaki ? poza tym nie pisał bym tego tematu ale w dodatku dzisiaj dostałem baty spod świateł od 325 e-36 i to mnie też wkurzyło

bo wcześniej takie coś nie miało miejsca jak miałem audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

a moze to było E36 320? :8)

 

nie , 325 bo to ziomal i znam to auto - fakt, że pózniej zauważyłem że daje po garach no ale mam diesla więc sprint jest taki sobie , co innego w warunkach drogowych , po prostu odegrał się po tym jak wiosną dostał baty ode mnie jak miałem A4 więc jesteśmy kwita ale wkurzyłem się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuję, każda rada dobra , muszę sam sprawdzić i to dzisiaj , denerwuje to bo w autach tej klasy za takie pieniądze nie powinno być czegoś takiego a widzę że to jest wada a nie pojedyńczy przypadek - u mnie trzeszczą wszystkie 4 szyby - te z przodu najbardziej i jestem pewny ,że to występuję w miejscach styku szyb z tymi ' niegumowymi' uszczelkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja walczyłem z trzeszczeniem kilka tygodni. Stawiałem na uszczelki, a okazało się, że problem był w listwach ozdobnych, które idą nad drzwiami. W ASO (auto było wtedy na gwarancji) dopiero przez znajomego dowiedziałem się, że poszła jakaś duża seria felernych listew, ale na 100 kierowców 5-ciu się skarży. Wymienili te czarne (bo to właśnie tylko czarne trzeszczały) na srebrne i od tamtego momentu jest ok. Być może u ciebie to uszczelki, ale warto to też sprawdzić. Znalazłem nawet opis reklamacji z ASO. Wymiana czterech listew po 323,36 zł/szt.

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juzsam nie wiem , wcześniej myślałem że szyby jak dociskają , teraz że uszczelki te z drugiej strony co mają welur / naokoło drzwi / teraz sam już nie wiem , 2-3 razy w tygodniu walę na nie olej i jest lepiej ale tylko na chwile , dzisiaj też je smarowałem rano bo do szału mnie to doprowadza , chetnie bym zapłacił żeby tylko mieć spokój , taki wstyd w takim aucie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja walczyłem z trzeszczeniem kilka tygodni. Stawiałem na uszczelki, a okazało się, że problem był w listwach ozdobnych, które idą nad drzwiami. W ASO (auto było wtedy na gwarancji) dopiero przez znajomego dowiedziałem się, że poszła jakaś duża seria felernych listew, ale na 100 kierowców 5-ciu się skarży. Wymienili te czarne (bo to właśnie tylko czarne trzeszczały) na srebrne i od tamtego momentu jest ok. Być może u ciebie to uszczelki, ale warto to też sprawdzić. Znalazłem nawet opis reklamacji z ASO. Wymiana czterech listew po 323,36 zł/szt.

 

Tomek

 

po 323,36 zł/szt ?? czyli 1400zł kpl ?? to wolę głośniej radia słuchać :mrgreen: prędzej zmienie model bo i w audio nie popisali się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
nie , szyba nie ma nic wspólnego z trzeszczeniem , to jest na samej górze drzwi , ona jest albo metalowa albo alu od wewnątrz ma taki filc i to olejem posmarowałem - to moze nie jest uszczelka ale listwa drzwiowa górna - ta ozdobna czarna - bywają i srebrne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dzięki chłopaki a ja już mysłalem że moja 3 była niewiadomo jak walona że nawet dzwi porządnie nie dolegają.

Biegne smarować.

 

A ile ja się nasmarowałem ?? i nic nie pomogło , okazało się że smarowałem nie tam gdzie trzeba :mrgreen: teraz cisza nastała już od dawna - poprzedni właściciel pewnie o tym niewiedział i śmigał z tym , a może dlatego sprzedał ?? :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ja się nasmarowałem ?? i nic nie pomogło , okazało się że smarowałem nie tam gdzie trzeba :mrgreen: teraz cisza nastała już od dawna - poprzedni właściciel pewnie o tym niewiedział i śmigał z tym , a może dlatego sprzedał ??

 

Napisz prosze, ktore listwy dokladnie nasmarowales, najlepiej zapodaj jaką wizualizacje.

Xdrive

Koder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych fotek ale jak zamkniesz drzwi to u góry masz widoczne czarne listwy - jak staniesz obok auta , po otwarciu tych drzwi na tej listwie od wewnatrz jest taki welurek i on skrzypi ocierając o blachę - posmaruj szmatką nasączoną olejem ten welurek , te listwy są aluminiowe czarne ew srebrne z zewnatrz a wewnatrz mają welurek - listwy jakie są na samej górze każdych drzwi , jak dalej nie wiesz daj jakieś foto samych drzwi a ja zrobię strzałkę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych fotek ale jak zamkniesz drzwi to u góry masz widoczne czarne listwy - jak staniesz obok auta , po otwarciu tych drzwi na tej listwie od wewnatrz jest taki welurek i on skrzypi ocierając o blachę - posmaruj szmatką nasączoną olejem ten welurek , te listwy są aluminiowe czarne ew srebrne z zewnatrz a wewnatrz mają welurek - listwy jakie są na samej górze każdych drzwi , jak dalej nie wiesz daj jakieś foto samych drzwi a ja zrobię strzałkę :D

 

Wielkie dzieki. Smarowalem je kiedys i na jakis czas bys spokoj, teraz znow zaczelo skrzypiec.. moze ja przeczulony jestem ? :mrgreen: pozdr

Xdrive

Koder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.