Skocz do zawartości

E46 compact brak paliwa w jednej z komory


Piotrekcompacte46

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich wiem ze taki temat mniej więcej już był ale chciałbym odpowiedz dokładnie o moj model a więc już mowie posiadam e46 compact 2002 benzyna 1.8 rocznik sprawa wygląda tak ze po zatankowaniu tak 25litrow paliwa bp 95 wybiła pistolet próbowałem już kręcić w każdą stronę nie wkładać do końca no wszystko i dalej to samo gdzieś przeczytałem ze może się nie przelewać z jednej komory do drugiej sprawdziłem w komputerze (poziom paliwa dla jednego i drugiego czujnika ) jak to umie wygląda i faktycznie pisało 240000 czytałem że to może być coś z pompą? A jadę za niedługo w trasę a meczy mnie tankowanie za max 100 zł chciałbym zatankować raz a porządnie proszę o normalnie odpowiedzi nie jestem mechanikiem wiec jeżeli coś źle napisałem to przepraszam tych co to może urazić wszystkowiedzących prosze po prostu o normalna odpowiedz co.może być tego przyczyną pozdrawiam Piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wynik testu 6.0 to 240000 a nie 000240? Jakby tak było to auto by zgasło, bo w prawej komorze jest pompa paliwa. Po zatankowaniu do "pełna" jak ustawiona jest wskazówka na zegarach?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszkodzony jeden pływak, albo zawieszony. Ten własnie przy pompie.

 

zdejmij tylne siedzenie (jest na wcisk, wystarczy szarpnąć do góry), i masz pod taką wykładziną gumową 2 otwory, odkrecasz taki plastikowy pierscień i możesz zajrzeć do baku i do tego pływaka jak i samej pompy.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.