Skocz do zawartości

Zderzak m-pakiet/zwykly sedan e46


barca1212

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkch. Chcialbym zalozyc do swojego bmw zderzak mpak na przod, autko polift. Co oprocz zderzaka bede musial zmienic aby wszystko pasowalo tak jak powinno? Jakies oslony czy cos? Czy warto kupic gotowe zestawy z alledrogo? Potrzebuje taki w kolwrze titansilber, moze ktos cos wie gdzie takiego szukac? Dziekuje za wszelka pomoc, i prosze o konkretne odpowiedzi :)
Kompletuje m pakiet z przodu sedan... moze jakos pomozesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Simon pisał, do tego progi i zderzak tył, inaczej będzie to ulep bez ładu i składu (przyznaję się, że sam tak przez jakiś czas jeździłem :D).

Ori zderzak mpakietowy ma inne slizgi, wtyczki halogenów, tunele doprowadzające powietrze na hamulce, krótkie nadkola (tego nie jestem pewien na 100%) i ten tunel powietrzny, który jest między zderzakiem, a chłodnicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak trafiłem na allegro w kolorze, ale był w średnim stanie, więc i tak poszedł do malowania. Tunele i nadkola aso, bo ciężko wyrwać używki, a wtyczki do halogenów dorwałem na szrocie. Jak będziesz szukał zderzak, to dzwoń do sprzedających i pytaj o te tunele i nadkola, bo wszystko w aso kosztuje 150+ za sztukę, nie pamiętam dokładnie teraz, więc może Ci się bardziej opłacić kupić cały komplet i oddać do malowania :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczki halogenów pasują z przedliftowych wiązek. Ślizgi przód zostają te same (lift), tył z przedlifta. Nadkola przód i tył do wymiany. Do całości MPakietu jeszcze lotka na pokrywę bagażnika.

 

Ślizgi przód na pewno inne, mpak ma nr części 7 895 415 i 7 895 416, a zwykły 7 117 325 i 7 117 326

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Ja widziałem w touringu zwykły zderzak przedni z coupe..ciekawa kompozycja nie powiem :shock:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak nie masz dawcy w m-pakiecie to np. tu:

http://czescidobmw.pl/

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Tydzień temu zakładałem u siebie mpak II- tylko przód.

Musisz mieć:

-ślizgi mpak

-wloty na tarcze mpak (koniecznie sedan lub kombi- szukaj na alledrogo- mi udało się wyrwać używki w dobrej cenie)

-kierownicy powietrza (wlot centralny) nie kupowałem bo założyłem fmic

-krótnie nadkola- kupowałem z alledrogo zamienniki- średnio jestem zadowolony

-halogeny są inne + wtyczki (ja chwilowo mam na konektorkach)

-osłona pod silnikiem pasuje

Kolego, ja z powodów finansowych i innych kupiłem zamiennik zderzaka (firma TuningTec z Krakowa- koło ronda Matecznego mogę polecić, cena 450zł) i jestem w 100% zadowolony- lakiernik nie miał wgl problemów, a co najważniejsze zderzak idealnie pasuje i ta środkowa kratka siedzi bardzo solidnie (nie słuchaj ludzi którzy mówili, że jest z tym problem). Halogeny kup sobie te lepsze- ze szklanymi kloszami. Jedynie nie jestem zadowolony z ramek halogenów- nie siedzą solidnie.

Ogólnie życzę dużo cierpliwości i powodzenia :)

Aha, ja też mam TitanSilber :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.