Skocz do zawartości

BMW E46 320i Jaki program do diagnozy?Jaki interfrejs,kabel?


Baczek1990zg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowym użytkownikiem forum. Często przewijając się przez różne tematy na forum, widzę jak ludzi piszą, że sami robią sobię diagnozę. Chciałbym się trochę więcej na ten temat dowiedzieć, jak to się robi? Podstawowe pytanie jaki jest najlepszy program do diagnozy dla początkującego? Najlepiej coś popularnego żeby łatwo było uzyskać informacje co do jego obsługi. Rozumiem że języka polskiego nie będzie, angielski jest w porządku. Niestety nimiecki jest mi kompletnie obcy i tutaj może być cięzko. Chciałbym coś co działa na WIN 7 64 bit. Skąd najlepiej ściągnąć, kupić interfrejs, skąd kabel?
Życie jest zbyt krótkie, żeby umierać w BMW. Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jedną z podstawowych zasad na forum jest szukanie istniejących tematów a nie zakładanie nowych..

search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keywords=kabel+diagnostyka&fid[]=69

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek21112@ dzięki za odnośnik, widocznie musiałem coś źle wpisywać bo nie znalazłem wcześniej żadych konkretów.

 

Można ten temat zamknąć, jak będzie potrzeba to odświeże jakis temat i się dowiem co i jak.

Życie jest zbyt krótkie, żeby umierać w BMW. Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dla Ciebie najprostsze rozwiązanie. Temat nie jest tak prosty jak pisał kolega wyżej. Jak kupisz pierwszy lepszy na allegro to dostaniesz przerobionego Vaga z ktorym beda problemy. Nie wiem czy mogę tu polecać, ale skontaktuj się z użytkownikiem kkamil z forum bmw sport. Za 120zł dostaniesz sprawdzony interfejs USB wraz wszystkimi potrzebnymi informacjami na płycie. Wszystko wytłumaczone krok po kroku jak dla "debila".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program na pewno sobie załatwię. Myślę że to nie będzie problem. Najważniejszy jest interfejs, fajnie że pasuje do nowszych wersji (E60) bo nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie czas na zmiany ;p
Życie jest zbyt krótkie, żeby umierać w BMW. Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z 64, zobacze może będzie chodziło :) najpierw muszę się zastanowić który interfejs wybrać bo trzy osoby polecają trzy różne :)
Życie jest zbyt krótkie, żeby umierać w BMW. Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A jest u nas na forum ktoś kto sprzedaje może takie gotowe zestawy ?

Chodzi mi o to by było wszystko począwszy od kabla po wszystkie programy i najlepiej ze spolszczeniem .

Na alle... jest tego pełno ale oczywiście każdy jest najlepszy czy kosztuje 50zł czy 150zł .

No i ściąganie programu z netu też jakoś mi się nie widzi ,zazwyczaj kończy się to naściąganiem jakiegoś syfu na kompa i tyle :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.interfejsads.ugu.pl/

 

To jest link do strony jakiegoś gościa z forum bmw sport. Kolega który mi go polecił, mówi ze dostajesz od niego interfejs, wszystkie programy i instrukcje w której wytłumaczone jest wszystko łopatologicznie. Możesz spróbować się z nim skontaktować i się dowiesz wszystko co i jak :)

Życie jest zbyt krótkie, żeby umierać w BMW. Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

INPA po niemiecku, podstawowa wersja bez rozszezen

http://sw.judiag.de/bmw_software.rar

 

Instrukcja instalacji po niemiecku ale obrazki mowia same za siebie :D

XP

http://sw.judiag.de/installationsanleitung_windowsXP.pdf

Vista, 7 i 8

http://sw.judiag.de/installationsanleitung_vista_win7_win8.pdf

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.