Skocz do zawartości

Ringi do bmw e46


krzysieknik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciał bym się zapytać co myślicie o białych ringach i lepiej kupic ccfl czy led do bmw e46 i jakie żarówki kupić jak zamontuje się ringi żeby ładnie świeciły myślicie może ze ringi białe z niebieskimi światłami będą ładnie wyglądać czy lepiej z białymi żarówkami ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co oznacza "niebieskie światła", ale jeśli chodzi o wybór ringów, to raz na kilka dni ktoś pyta o to samo. Poszukaj, bo jest na forum sporo opinii od posiadaczy różnych rodzajów ringów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup ledy smd z modulem drl na jafra.pl jakies 250zl ale masz do jadzy dziennej biale . sa tez niebieskie i czewone na allegro ale u nas chyba to zabronione. sa tez ringi ccfl za 110zl ladnie swica zamiast postojowek ale do dziennej sie nie nadaja ja juz zedeczdowalem sie na smd ale w nastepnzm tyg bo kupilem nowz aku i kabel d can na youtube zobacz co lepiej swieci i co ci sie podoba :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam jeszcze jedno pytanie bo zdecydowałem się na ringi led i chce sobie założyć takie żarówki myślicie że to będzie widać ładnie światła z ringami ?

 

 

http://www.elektrozbyt.pl/3090_zarowki_samochodowe-reflektorowe-h7/90859_h7_bluevision_philips?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2012-12&utm_content=GRD-925503049601#nclid=c68919b0370d1c0e9bd4afa4afe0abe4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam jeszcze jedno pytanie bo zdecydowałem się na ringi led i chce sobie założyć takie żarówki myślicie że to będzie widać ładnie światła z ringami ?

 

 

http://www.elektrozbyt.pl/3090_zarowki_ ... a4afe0abe4

 

Mam zestaw białe ringi drl i żarówki, które chcesz kupić. Powiem tak, różnica w porównaniu do zwykłych żarówek jest, przynajmniej mam lepszą widoczność jadąc w ciemności. Ale jeżeli chcesz mieć efekt xenonu to "trochę" im brakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam właśnie te, nie kupuj słabych no name'ów bo szkoda kasy. Ja mam zamontowane te Philipsy jako światła mijania i drogowe i jestem na prawdę zadowolony. Pamiętaj ze zwykłych żarówek xenonów nie zrobisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ja kupiłem na alledrogo od "lumena".. diodowe.. i tak jasno świecących to na żadnej bawarce nie widziałem.. a są o połowe tańcze..

 

Daj linka do ogłoszenia :wink:

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie możesz kupić żarówki

 

OSRAM COOL BLUE HYPER

 

lub

 

MTEC SUPER WHITE

 

a te ringi to link dokładny https://jafra.com.pl/product_info.php/cPath/162_176_165/products_id/596 bo każdy z was podał zły :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak się składa że wpadły mi w ręce ringi zrobione ze zwykłych diod THT 5mm:

 

http://moto.allegro.pl/ringi-led-bmw-e30-e36-e39-e46-nie-ccfl-100-led-i2897144642.html

 

Chciałbym zapytać was, fanów marki, a konkretnie modelu e46, co myślicie o tych ringach? Mi osobiście się nie podobają. Drażni mnie bardzo wąski kąt świecenia i te świecące punkty widoczne nawet z daleka. Montować czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie podobają te ringi widać te diody tragedia ja mam ccfl i jestem bardzo zadowolony z nich ładnie swiecą :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego odpusc te ledy widzialem jak to swieci disco polo a do tego slabo jak nic nie nadaja sie. jak juz to doluz te 30 zl i kup ccfl one swieca duza ladniej mocniej i pelnej, a jak juz chcesz do jazdy dziennej to kup ringi led smd to juz sa najmocniejsze ledy mocniejsze od tych ccfl ale to juz cena 250 zl zobacz na Jafra.pl i kolor bialy bardziej pasuje do xenona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie ringi ccfl są najlepsze, smd i led jak popatrzysz z daleka to strasznie się rozmywają, ccfl trzymają ładny kształt i wyraźny. Co do żarówek to kompletnie nie polecam żadnych które mają barwę podchodzącą pod barwę ksenonów (4000K+), może i ładnie wygląda ale jak świeci przekonasz się jadąc na mokrym asfalcie... Aby żarówka halogenowa miała zimno biały tudzież niebieski odcień musi na nią być założony filtr, natomiast ten filtr jest to bariera dla światła przez co spada znacznie ilość lumenów związku z czym wiele nie widać na drodze.

Darmowa diagnostyka, programowanie - Nowy Sącz i okolice, kontakt PW


Moja galeria: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=173808


BMW E46 320Cd CR EU4 Coupe

Scania 124l 420KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jakie ringi waszym zdaniem są lepsze?

 

CCFL czy LED SMD?

 

Różnica w cenie jest 100%, ccfl jakieś 120 zł, smd 220 zł.

 

Jak będę kupował ringi, następnym dylematem będzie dla mnie ich kolor. Zimny biały, czy ciepły biały? Nie mam xenonu, ani soczewki, więc moje Philipsy Blue Vision świecą na ciepły biały. Będę musiał przesiąść się chyba na żarówki mtec super white i do nich zamontować ringi w zimnym białym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.