Skocz do zawartości

E46 błą klimy"blower sensor"filmik


roofii1

Rekomendowane odpowiedzi

Witka.Od jakiegoś czasu zauważyłem,że temp z nawiewu nie jest adekwatna do ustawionej.Jest "black&withe" :D .Chodzi o to,że nie ma pośrednich temperatur.Podlączyłem pod inpę:

http://images38.fotosik.pl/1605/7252f6203b165fdam.jpg

To błąd czujnika nawiewu?Gdzie jest on zamontowany?jak wygląda?

Edytowane przez roofii1
never again N46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie jak piszesz, że z samą siłą nadmuchu problemów nie ma, tylko z temperaturą, to przyjrzyj się czujnikom temperatury wpiętych w nagrzewnice. Są 2, jeden za panelem klimatronica, drugi wpięty w kanał wylotowy powietrza na nogi kierowcy. Mając multimetr łatwo je sprawdzisz. Ja kiedyś miałem jeden nie sprawny ale konkretnie tego błędu mi nie wywalało ( ale u mnie pokazywał błędne odczyty- rezystancje). Z tym, ze u ciebie pokazuje całkiem przerwany obwód więc może to to... Za wielkiej filozofii tam nie ma, bo nie ma tak dużo elektroniki czy czujników. A klime masz manualną czy climatronic? mnie i tak się wydaje, ze bardziej to będzie jeż

ewentualnie część nr 3 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=64_0815&hg=64&fg=40&lang=pl

sprzedam kierunkowskaz nr oem 63138370720 , przewód gumowy nr oem 11532247725 - dział giełda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego czujnika na wlocie nóg kierowcy jest ciężki dostęp, trzeba się nagimnastykować i dłonie podrapać. Ale łatwo sprawdzić. Na climatronicu ustawiasz nawiewy na środek i szybę, a ten na nogi wyłączasz. Jak wtedy z temperaturą wszystko wraca do normy tzn że ten czujnik uwalony.
sprzedam kierunkowskaz nr oem 63138370720 , przewód gumowy nr oem 11532247725 - dział giełda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Sprawdzę go w taki sposob :D.Czyli czujnik w nagrzewnicy też można sprawdzić bez wybudowania:włączyć nawiew na same nogi jeśli temp bedzie w normie to czujnik w bnagrzewnicy jest uwalony?
never again N46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.