Skocz do zawartości

325ci Dziwny dzwięk przy kręceniu kierownicą


Boomdog

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

w moim 325Ci mam taki problem (chociaż właśnie nie wiem czy to problem), na postoju przy włączonym silniku gdy kręce kierownicą słysze takie jak by elektryczne buczenie bwwwwww... bwwwww... Jak autko zdalnie sterowane (taki dzwięk), jesli ktos słyszał jaki dzwiek wydaje Mini Cooper kiedy manewruje...? Właśnie coś takiego, ale czym więcej gazu dam tym buczenie jest głośniejsze i wyższe. W fordach w takim przypadku należe wymienić płyn od wspomagania i zbiorniczek (bo w nim jest filtr), ale tak jak powiedziałem że to w fordzie. Zastanawiam się czy czasem pompa od wspomawania nie zaczyna się knocić, a może tez wymiana płynu rozwiąże problem....

ktos miał kiedys coś takiego??

P.S Dodam, ze mam jeszcze cos takiego że kiedy jade ok 60-90kmh idealnie prosto nie ruszając kierownica jest cisza, ale kiedy zaczne ruszać kiera po 3cm lewo lub prawo słysze takie "Ssssss... Sssss..." kiedy wlasnie kiera jest skrecona ok 3-4 cm podczas jazdy...

Jakie kolwiek komentarze na ten temat mile wiedziane panowie. pozdro

"Jak by nie było, gdyby nie Niemce, nikt nie siedziałby teraz w BeeMce"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego nie wiem czy mozna to nazwać problemem, ale przykuło to moja uwagę, bo w e46 318 tego nie mialem.

Narazie jezdze i nic sie nie dzieje ale bede zwracał uwagę czy nie robi sie to coraz głośniejsze, jeśli tak to zaczne działać, na początek bedzie wymiana płynu i moze filtra, ąz w koncu dojdę żródła problemu.

Ale to dopoiero jak zobacze że jest gorzej, a wtedy na pewno dam znać co było.

pozdro

"Jak by nie było, gdyby nie Niemce, nikt nie siedziałby teraz w BeeMce"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.