Skocz do zawartości

Srebrne bmw rej.FGW - prośba o kontakt . Gorzów i okolice !


Wika

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie proszę o nie kasowanie tego tematu chociaż przez kilka dni.

Sprawa jest nietypowa ale bardzo ważna . Dziś tj.w środę około godziny 17-tej w Gorzowie stałem na światłach przy katedrze ( jadąc od mostu na Warcie ) obok srebrnego bmw .

Było to E46 coupe , kolor srebrny , rej.FGW ale nie o auto mi chodzi ale o dziewczynę , która tym autem kierowała .

Była tak śliczna ,że aż zaparło mi dech w piersiach . Zamurowało mnie jak nigdy .

Na moje nieszczęście , zanim zdążyłem ochłonąć , dziewczyna skręciła w prawo w stronę szpitala a ja jako,że byłem ustawiony na środkowym pasie musiałem pojechać prosto i straciłem ją z oczu .

Bardzo proszę kolegów z lubuskiego o jakieś namiary na to auto albo na tą dziewczynę . Bardzo proszę na PW .Będę niezmierny wdzięczny i nie ważne w chwili obecnej czy to jakaś dziewczyna gangstera czy cokolwiek innego .

Z góry dziękuję i jeśli ktoś coś wie w tym temacie , proszę na priv.Dziękuję.

Edytowane przez Wika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kolejny dowód na to, że Miłość od pierwszego wejrzenia może dopaść każdego nawet w oczekiwaniu na zielone światło ... Niestety nie mogę pomóc, ale życzę powodzenia, na następny raz jest nauczka, że trzeba zajechać drogę, włączyć awaryjne i wyznać uczucie :D
M.i.k.l.i.k.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była wyjątkowa sytuacja , która zupełnie mnie zaskoczyła .

Bardzo proszę o PW jeśli ktoś może pomóc w uzyskaniu namiarów ( miasto , tel. ,cokolwiek ) i proszę również o powstrzymanie się od złośliwych komentarzy , bo to przecież każdemu może się przytrafić :)

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie złośliwe komentarze? myślę, że żadna osoba nie wyśmieję Cię, a i każdy kto coś wie pomoże na pewno. BRAWO za inicjatywę, determinację i trzymamy kciuki za owocne poszukiwania !! nawiasem mówiąc u mnie Łodzi też kręci się kilka fajnych.....coupe oczywiście :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wika jestes wielki fajny pomysł na to żeby odnalesc ta dziewczynę oby ci sie udało :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się nie marnuje takich sytuacji :D kij ze środkowym pasem, to skrzyżowanie jest duże na pewno byś zdążył :twisted: może napisz więcej szczegółów, jaki miała kolor włosów, coś więcej o samochodzie (może felgi? m pakiet lub bez?). BMW na FGW...- stawiam, że to Chwalęcice lub Kłodawa (albo okolice), zrób sobie wycieczkę w tamte strony, albo najlepiej daj w łapę jakiemuś policjantowi, niech poszuka Ci srebrnych e46 coupe z rej. FGW, może być ich max kilka...

 

EDIT: oby tylko dziewczyna nie miała zbyt dużego przebiegu...przepraszam :silenced:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Jedno srebrne Coupe FGW stoi często ( cały czas w sumie) na mieszka pierszego kolo stacji benzynowej i sądu ale nigdy nie widziałem kto nim jeździ a jeżdzę często odbywając Służbe na Lini 2, a co za tym idzię druga srebrna Coupe jeździ czesto w strone Łupowa ul. kostrzyńska ale co dalej się z nią dzieje nie wiem ; )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie dziś zaliczyłem pierwszą wtopę .

Namierzyłem taką bmw w Jeninie - ok. 10 km od Gorzowa .Była lub jeszcze jest wystawiona na sprzedaż na poralu aukcyjnym ( przeglądałem chyba wszystkie srebrne bmw z lubuskiego ) . Rej.FGW...T , więc myślę,że to może ta .

Zadzwoniłem ,odebrał młody gościu ale co tam ( może jej brat,pomyślałem ) ,więc umówiłem się na oględziny .Szybko kwiatki , gajerek i jadę .

Przyjeżdżam na miejsce a tam gostek myje to auto na podjeździe .

Podchodzę ,przepraszam że nie w sprawie auta ale dziewczyny , która tym autem jechała dwa dni wcześniej a on na to , że mam pecha ,bo tylko on tym autem jeździ .Zonk .

Stoje z tymi kwiatami jak debil, nie wiem czy mu wierzyć ale wyszła jego mama i powiedziała mi to samo , więc dałem kwiaty mamie i szybko się zawinąłem .

Porażka na maksa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Jedno srebrne Coupe FGW stoi często ( cały czas w sumie) na mieszka pierszego kolo stacji benzynowej i sądu ale nigdy nie widziałem kto nim jeździ a jeżdzę często odbywając Służbe na Lini 2, a co za tym idzię druga srebrna Coupe jeździ czesto w strone Łupowa ul. kostrzyńska ale co dalej się z nią dzieje nie wiem ; )

Dzięki za to info , sprawdzę przy najbliższej okazji .

Co do dziewczyny , to miała jasno-brązowe włosy i była bardzo ładna ale wybaczcie ,nie potrafię zbytnio tego pojęcia zdefiniować .

Dla każdego to może znaczyć coś zupełnie innego .

Ona była jakby trochę Pocahontas z bajki , sam nie wiem .

Zwyczajnie mi się bardzo podobała .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie dziś zaliczyłem pierwszą wtopę .

Namierzyłem taką bmw w Jeninie - ok. 10 km od Gorzowa .Była lub jeszcze jest wystawiona na sprzedaż na poralu aukcyjnym ( przeglądałem chyba wszystkie srebrne bmw z lubuskiego ) . Rej.FGW...T , więc myślę,że to może ta .

Zadzwoniłem ,odebrał młody gościu ale co tam ( może jej brat,pomyślałem ) ,więc umówiłem się na oględziny .Szybko kwiatki , gajerek i jadę .

Przyjeżdżam na miejsce a tam gostek myje to auto na podjeździe .

Podchodzę ,przepraszam że nie w sprawie auta ale dziewczyny , która tym autem jechała dwa dni wcześniej a on na to , że mam pecha ,bo tylko on tym autem jeździ .Zonk .

Stoje z tymi kwiatami jak debil, nie wiem czy mu wierzyć ale wyszła jego mama i powiedziała mi to samo , więc dałem kwiaty mamie i szybko się zawinąłem .

Porażka na maksa :(

 

 

Czyli to BMW o którym ci pisałem . Jenin jest za Łupowem. także sprawdz te autko co stoi na ul. Mieszka I : )))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko odpuścił następnym razem ten "Garnitur". Jak ma być elegancko to włóż marynarkę ale garnitur sobie odpuść. No i powodzenia w szukaniu tego szczęścia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem gajerek ale de facto chodziło właśnie o marynarkę .Ubiór to jednak nie najważniejsza sprawa w tym temacie.

Swoją drogą ( ponoć ) do bmw gajer czy nawet sama marynara nie pasuje , takie są niestety obiegowe opinie .

 

Jeszcze jedna kwestia - wcześniej napisałem prośbę o nie pisanie złośliwych komentarzy .Nie chodziło mi jednak o to,że się na kogoś z forumowiczów obrażam tylko bardziej o to ,że sam jestem w związku i to co mam zamiar zrobić nie do końca jest fair a właściwie nie jest fair i to z samej definicji.

Proszę jednak nie pisać złośliwych ani moralizatorskich komentarzy i nie oceniać mojego postępowania negatywnie .

Dzięki i jak coś , to proszę na PW , bo nie chcę nikomu przysparzać problemów itd.

Ani tej osobie , której szukam,bo jej przecież wcale nie znam , ani też sobie.

To tyle .Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez tu sami swoi :) kazdy pewnie kogos zostawil kiedys i w wiekszosci tutaj to sami panowie wiec masz pewnie pelne zrozumienie :)

pomysl z wydzialem komunikacji dobry albo sprobowac na policji moze masz tam jakiegos dalszego znajomego znajomego i uda sie cos namierzyc :)

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzów nie jest duży :D zbierz kolegów ilu się da i w drogę każdy niech sprawdza jedno osiedle a może taką bmw znajdziecie :) Ciekawa opowieść

Życzę powodzenia :)

 

przeciez tu sami swoi :) kazdy pewnie kogos zostawil kiedys i w wiekszosci tutaj to sami panowie wiec masz pewnie pelne zrozumienie :)

pomysl z wydzialem komunikacji dobry albo sprobowac na policji moze masz tam jakiegos dalszego znajomego znajomego i uda sie cos namierzyc :)

Albo powiedz na policji że Cię przytarła heh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie dziś zaliczyłem pierwszą wtopę .

Namierzyłem taką bmw w Jeninie - ok. 10 km od Gorzowa .Była lub jeszcze jest wystawiona na sprzedaż na poralu aukcyjnym ( przeglądałem chyba wszystkie srebrne bmw z lubuskiego ) . Rej.FGW...T , więc myślę,że to może ta .

Zadzwoniłem ,odebrał młody gościu ale co tam ( może jej brat,pomyślałem ) ,więc umówiłem się na oględziny .Szybko kwiatki , gajerek i jadę .

Przyjeżdżam na miejsce a tam gostek myje to auto na podjeździe .

Podchodzę ,przepraszam że nie w sprawie auta ale dziewczyny , która tym autem jechała dwa dni wcześniej a on na to , że mam pecha ,bo tylko on tym autem jeździ .Zonk .

Stoje z tymi kwiatami jak debil, nie wiem czy mu wierzyć ale wyszła jego mama i powiedziała mi to samo , więc dałem kwiaty mamie i szybko się zawinąłem .

Porażka na maksa :(

 

 

Już wiem czemu w ogloszeniach zasłaniają tablice rej...

Boją się o swoje żony, matki i kochanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem gajerek ale de facto chodziło właśnie o marynarkę .Ubiór to jednak nie najważniejsza sprawa w tym temacie.

Swoją drogą ( ponoć ) do bmw gajer czy nawet sama marynara nie pasuje , takie są niestety obiegowe opinie .

 

no pewnie, że nie pasuje, ja jeżdżę tylko w dresach, a kolor samochodu mam czarny haha :mrgreen: w Transporterze pierwszym jakoś pasował gajer do e38, trzeba walczyć ze stereotypami.

 

p.s wszystkie ładne dziewczyny z lubuskiego jakie znałem (a spędziłem tam pół życia) studiują w szczecinie na US lu PAM, nie masz daleko, szukaj po klubach w wolnych chwilach :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.