Skocz do zawartości

320d - Problem z sensorem deszczu


kamilosek181

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich tak jak w tytule mam problem z sensorem deszczu a mianowicie gdy go odpalam tak jak pisze w imstrukcji obsługi to wycieraczki cały czas śmigają w jednej częstotliwości... i pokręcanie częstotliwością nie działa a gdy odłączyłem ten moduł przy lusterku to wtedy wszystko działa tak jakby samochód poprostu nie był wyposarzony w ten sensor czy to jest wina tego modułu przy lusterku?

 

pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc

Edytowane przez kamilosek181
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na jakiej zasadzie ma działac ten sensor deszczu bo kolo lusterka tez mam cos takiego :D jak zacznie padac deszcz to same wycieraczki mają sie załączyc??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam sensor deszczu i jest to rewelacyjna sprawa a załącza się go przestawieniu dżwigni wyboru trybu wycieraczek o jedną pozycję wtedy sensor po wykryciu kropel na szybie automatycznie dopiera prędkość i częstotliwość pracy wycieraczek, po przestawieniu dżwigni o pozycje wyzej wycieraczki pracują w trybie normalnym następne przestawienia to tryb ciagły i bardzo szybka praca wycieraczek aha jeszcze jedno po każdym wyłączeniu silnika,,zapłonu kiedy wycieraczki pozostały w trybie pracy automatycznym należy wrócić do pozycji zero i ponownie uaktywnić włączając w pierwszą pozycję, chyba dobrze naświetliłem zasadę załączania aktywacji tego usprawnienia.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.