Skocz do zawartości

320d podgrzewane fotele


andy_64

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów. Mam fotele w skórze i mam pytanie jak sprawdzić czy one są podgrzewane czy też nie, patrzyłem pod spód foteli niby jakaś tam mata jest ale nie grzeje a poza tym nie ma żadnego przycisku na panelu klimy aby włączyć grzanie i teraz nie wiem czy akurat w mojej buni ma byc ogrzewanie foteli czy też nie. Bardzo proszę o sugestie, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz samochód w skórze to na zimę jest to idealne rozwiązanie. Wchodzisz do samochodu w którym jest temperatura na -, zanim się samochód rozgrzeje by leciało ciepłe powietrze to też się schodzi. Gdy masz podgrzewane fotele sytuacja wygląda całkiem inaczej, kilka sekund i już ci jest cieplutko :)

http://images.chomikuj.pl/button/Sledz2424.gif


Softy [PL], instrukcje, mapy do systemów nawigacyjnych w naszych BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, ale też jest to niezły pożeracz prądu...szczególnie przy takich mrozach

Od tego masz akumulator, który i tak sie ładuje podczas jazdy wiec po co sobie załowac i nie korzystać?

Takie gadanie, jak ktoś lubi niech korzysta i tyle, Ja bardzo lubie podgrzewanie foteli i załuje ze w buni nie mam w passacie b6 sa rewelacyjne, przy polaczeniu skóry z alcantara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówce ja wrecz sobie nia wyobrazam siedzen bez grzania foteli a juz nawet nie mówie o skórze napewno poza zima to nie przydatne ale ja nienawidze prowadzić auta w kurtce lub tp wiec nawet przy tych mrozach -15 i odpalam auto właczam sitzheizung wyjade z garazu pozamykam go i sciagam kurteczke choc w aucie jest zimno to na plecach czuc miłe ciepełko a co do pozerania prądu to jak silnik odpalony i z ładowaniem wszystko ok to nie ma czym sie przejmowac Od dłuzszego czasu jak zmieniam auto to jest to jedno z obowiązkowego wyposazenia w moim aucie
Octavia 1,9TDI 110KM 2002r kombi max opcja L&K sprzedam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzane fotele świetna sprawa! na te arktyczne mrozy, które teraz mamy jak znalazł... do pracy mam 7km, zanim auto zacznie mi dmuchać ciepłym - jestem już na miejscu... ratuje się grzanymi fotelami :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
a ja myslalem ze jak jest oryginalnie skora to i ogrzewanie foteli jest. Podgrzewanie fajna sprawa. Fakt ze zanim sie silnik zagrzeje zeby dmuchal cieplym powietrzem to przynajmniej mozna sobie tylek podgrzac :) Jak jest mroz to pierwsze co robie to odpalam silnik wlaczam ogrzewanie fotela i biore sie za skrobanie szyb, jak wsiadam do auta to fotelik przyjemnie cieply jest i mozna ruszac.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze CI sie oplaca fure odpalać:P nie zarobisz na jej przepaly na takim odcinku heheh ;D

a to ciekawe .... chciałbym zobaczyć kolegę jak goni na piechotę 7 km do roboty..... :lol:

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze CI sie oplaca fure odpalać:P nie zarobisz na jej przepaly na takim odcinku heheh ;D

:oops: Ja mam 1200m do pracy, a odpalam;) Fotele też :cool2:

Popieram zdecydowanie dwie opinie: podgrzewane fotele są świetne, ale montaż - w przypadku ich fabrycznej nieobecności - zupełnie nieopłacalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
no ja mam 3km do pracy i tak jak kolega pisze silnik nie zdazy sie nagrzac zeby dmuchac dosc ciepłym powietrzem wiec obowiazkowo wł podgrzewane fotele

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
no ja mam 3km do pracy i tak jak kolega pisze silnik nie zdazy sie nagrzac zeby dmuchac dosc ciepłym powietrzem wiec obowiazkowo wł podgrzewane fotele

 

Również mam tak samo, do pracy ok 1 km jak jadę to grzanie włączone, nawet ostatnio jak nocami jest chłodniej to miło sobie usiąść na ciepłym fotelu, a do skóry to jak widzę rzecz obowiązkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze doprecyzuje. Jakis czas temu zlecilem obszycie tapicerki skora oraz instalacje mat grzewczych.nabylem rowniez wspomniany panel.lezy bezuzytecznie gdyz nie mam instalacji przewody i wtyczki.widzialem instrukcje dolozenia ale jest po ang a i tak sam tego nie ogarne.stad moje pytanie.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.