Skocz do zawartości

320d M-Pakiet EDITION 33 - co to za wersja?


Cryzuz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem dzisiaj z Niemiec BMW e46 w pełnym M-pakiecie wersje Individual. Po oglądnięciu auta zauważyłem, że na listwach progowych zamiast M-pakiet pisze EDITION 33. Zauważyłem, że nicy wykończeniowe na siedzeniach są niebieskie pod kolor auta tak samo z kierownicą. Co to jest za wersje BMW bo pierwszy raz się spotkałem z taką wersją. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rozumiem, że kuiłeś kombiaka? Bo z tego co wiem, Edition33 była wydana na 33-lecie pierwszego touringa. Charakteryzowała się różnymi detalami wewnątrz (niektóre opisałeś) i dostępne były w trzech kolorach lakieru: Estorilblau Metallic, Le Mans Blau Metallic i Silverstone Metallic. Masz jeden z nich?

 

Ogólnie fajna sprawa tą limitowaną edycją, pozazdrościć. Ciekawe, ile ich było.

 

I czekamy oczywiście na fotki do galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak mam kombi w kolorze Le Mans Blau Metallic. Z tego co wyczytałęm to było ich łącznie 999szt. po 333szt w każdym kolorze. Samochód jest lekko uszkodzony i bede go sprzedawał.

 

 

To zapewne cięzko będzie dostać używki z tych 332 indywiduali do naprawy tego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno, sedan coupe ok, ale touring be. Skąd więc taka popularność SUV-ów?

Dla mnie mój "karawan" to styl życia- narty, windsurfing, rowery, które to mogę zabrać do samochodu i wykorzystać go do transportu. Do transportu ludzi w mieście i korkach dużo lepszy jest motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno, sedan coupe ok, ale touring be. Skąd więc taka popularność SUV-ów?

Dla mnie mój "karawan" to styl życia- narty, windsurfing, rowery, które to mogę zabrać do samochodu i wykorzystać go do transportu. Do transportu ludzi w mieście i korkach dużo lepszy jest motocykl.

Wiesz zależy jak dla kogo :) Nie którzy nie potrzebują dużego auta a jak by nie było Sedan czy Coupe są atrakcyjniejsze od Kombi ... Choć szczerze jak się przymierzałem do kupna BMW to chciałem E46 w właśnie kombi bo jest takie no ... oryginalne sedanów jeździ mnóstwo , "kupejek" to samo no ale znalazłem zadbany model sedana od znajomego więc się nie zastanawiałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są gusta i guściki ja dla przykładu właśnie szukałem touringa nie ze względów praktycznych, bo przez 99% czasu jeżdżę samochodem sam ale właśnie dla wyglądu. Trumny BMW mają dla mnie poprostu swój styl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wiesz zależy jak dla kogo :) Nie którzy nie potrzebują dużego auta a jak by nie było Sedan czy Coupe są atrakcyjniejsze od Kombi ... Choć szczerze jak się przymierzałem do kupna BMW to chciałem E46 w właśnie kombi bo jest takie no ... oryginalne sedanów jeździ mnóstwo , "kupejek" to samo no ale znalazłem zadbany model sedana od znajomego więc się nie zastanawiałem ...

 

 

Naciągane te Twoje obserwacje, większość E46 jakie jeżdzą to touringi i sedany, dodatkowo większość to diesle. Popatrz po ogłoszeniach, większość to właśnie sedany i touringi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno, sedan coupe ok, ale touring be. Skąd więc taka popularność SUV-ów?

Dla mnie mój "karawan" to styl życia- narty, windsurfing, rowery, które to mogę zabrać do samochodu i wykorzystać go do transportu. Do transportu ludzi w mieście i korkach dużo lepszy jest motocykl.

 

heh , ja tam jednak wole na dach bagażnik jak mi potrzeba więcej zapakować , rzecz gustu ale turning w bmw ładnie nie wygląda , A4 w kombi jest ładniejsze od sedana :) czy renówka ,peugeot itd . biją pod względem stylistycznym BMW :) a jak potrzebuje coś przetransportować to używam aut do tego przeznaczonych :)

 

dla mnie turning w BMW w kazdym modelu wygląda katastroficznie , coś na siłe doklejone , bez polotu , ale rozumiem przywiązanie do marki i godzenie się z tym , suv-y są o wiele droższe i droższe w eksploatacji

 

MOD: Usunąłem część nie na temat.

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno, sedan coupe ok, ale touring be. Skąd więc taka popularność SUV-ów?

Dla mnie mój "karawan" to styl życia- narty, windsurfing, rowery, które to mogę zabrać do samochodu i wykorzystać go do transportu. Do transportu ludzi w mieście i korkach dużo lepszy jest motocykl.

tak Jakub do miasta mam motocykl - lewa w górę :lol:

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

touring to praktycznosc nie wyglad, tyle razy widzialem jak kumpel sapie w swojej 320d sedan zeby zmiescic cos wiekszego do bagaznika a ja mam to w pompie i dobrze mi z tym ... jak ktos uwaza ze touring w bmw jest brzydki to chyba japoncow za malo widzial ... a tak poza 1-nka to hatchback a nie touring
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Po ostatniej wycieczce z boxem na dachu zapragnąłem touringa, ale na szczęście wiele razy w roku nie muszę się z tym czymś męczyć, więc szybko mi przeszło :)

Co do samej urody - rzecz gustu, więc się nie porównuję z innymi markami, ale akurat w BMW są znośne ;)

A dopóki mieszczę się w coupe, to inne nadwozie mnie nie interesuje :cool2: trzeba się tylko nauczyć pakować i śmiało się człowiek mieści na wakacje, nawet z dzieckiem pod namiotem ;)

Faktem jest, że po zakupie E46 musiałem kupić dziecku inny wózek, bo poprzedni się nie mieści do bagażnika :mrgreen:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nic nie pisałem :) ale touring rulez kto ma ten wie :) a tak poważnie to też czekam na fotki ed33 :) no dobra powiem że coupe też ma klasę i takiego autka szukałem na początku lecz w międzyczasie pojawił się mój kochany dzidzior i nastąpiła szybka weryfikacja planów :) i .. jestem zadowolony :D no ja to już wogóle muszę się wstydzić : nie dosyć że bmw z doklejonym tyłem to jeszcze diesel :( a mówią że dżentelmen ropą nie śmierdzi :D
Le Mans winners 2006 2007 2008 R10tdi :) 2009 908 HDI :) 2010 R15 TDI ;)no cóż trzeba wiedzieć gdzie leży przyszłość motoryzacji :) TDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak piszecie że tyle ludzi woli touringa to dla czego e46 po lifcie ciężko znaleźć w sedanie i 3 litrowym dieslem 204 KM ?

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szkoda że avant :( a nie touring te kółka w logu to lipa straszna :D co do sedana ciężko znaleźć bo nikt tego jako nowego nie kupował :) widać ludzie woleli touringi :8)
Le Mans winners 2006 2007 2008 R10tdi :) 2009 908 HDI :) 2010 R15 TDI ;)no cóż trzeba wiedzieć gdzie leży przyszłość motoryzacji :) TDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.